Celou zimu se těšíme na jaro a léto. Ale  dneska si povíme, proč je dobré si poslední záchvěvy zimy ještě pořádně užít.

Zatímco v zimě schováte nějaké ty tělesné nedostatky pod tlustý oversize svetr, během teplých dnů naopak všechny tyhle nedostatky pěkně vykouknou. A pokud je nemáte, protože jste přes zimu pravidelně sportovali, pak vás neštve vaše tělesná konstrukce, ale všichni ti, kteří se se svými nedostatky rozhodli udělat něco na poslední chvíli ve vašem oblíbeném fitku, které normálně zeje prázdnotou (proto tam přeci chodíte), ale teď je díky „naposledníčkářům“ pořádně narváno.

puma
PUMA

Těšíte se na jarní boty, hlavně na ty pohodlné balerínky? A vzpomínáte si také na to, že je nejdříve musíte pořádně a znovu prošlápnout než si na ně vaše noha znovu zvykne? To znamená tisícovku za náplasti a plno odřených nártů, achilovek a kůží pod nehty z otevřených střevíců. To vám vaše pohodlné semišové kozačky nad kolena neudělají.

zoot1
ZOOT
zoot2
ZOOT
zoot3
ZOOT

Když je venku mínus dvanáct, tak si na sebe vezmete prostě všechno, co ve skříni najdete a je vám dobře. Když je venku plus třicet, tak na sebe nikdy nic nemáte. Nic není ono a ve všem je horko. A když už něco vymyslíte, nemůžete vzít do práce kvůli dress codu. Pokud ani to není překážka, pak vám stejně kolegové v kanceláři pustí klimatizaci na deset stupňů, a nakonec je vám zima. Prostě všechno špatně.

http://shop.mango.com/CZ
MANGO
mango2
MANGO
mango3
MANGO

Takže až budete nadávat na pořád trvající nebo znovu se vracející zimu, vezměte si něco pohodlného a ještě si to pěkně užijte.


The whole winter we are enthusiastic about upcoming spring and summer. So why we should still love the winter temperatures. Here are the reasons:

Meanwhile in the winter you can hide a lot under the oversized sweater, in the summer everything is open and shorter.  And if you did the exercises regularly (if so, I don’t like you :))   then your favorite gym will be crowded by people that have to loose the weight asap. Suddenly your favorite place to work out (anther time empty; that’s why you love this place, right) changed to the most hated place because it is so full.

Are you looking forward to take your summer open shoes on? Well. And do you remember how it hurts in the beginning? All those small abrasions all over your foot. Ugh. Enjoy still  your the knee heights comfortable boots.

If there is minus 12 degrees outside, you just put on everything you find in the closet and it is fine. When there is plus 30 outside, you never have anything to dress. You are sweating in whatever. And yet, if you find something, than you can’t wear it because of the dress code in the company you work for. And even the dress code doesn’t bother you and you can wear even the most summer top and shorts then you come to the office where there is the air condition set for 18 degrees. So you are cold again. In the summer you just never win,

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *