Fashion not war. Nebo. Láska prochází skříní. Nebo. Kolik máš bot, tolikrát jsi jiným člověkem. Nebo. To už mám dlouho. Nebo. SLEVY! Zkrátka a dobře, každá z nás si najde důvod něco nového si pořídit. Dnes bych vám v článku chtěla představit online portál, módní agregátor a inspirátor, MODIO.CZ, kde najdete mnoho značek „pod jednou střechou“, jak oblečení, tak doplňky a to od různých značek.

MODIO.CZ


MODIO.CZ – ONLINE AGREGÁTOR A (VÁŠ) NOVÝ INSPIRÁTOR

Na MODIO.CZ najdete jak ženské, tak pánské, ale i dětské zboží. Mně osobně hodně zaujala služba a odkaz na „opravdové slevy“, kde jsou zobrazeny jen produkty, které byly skutečně zlevněny a jejich cena je o 30 % levnější, než tomu bylo dva předešlé měsíce. Zkrátka, víte, že se někdy stává, že obchodník uvádí slevu na něco, co stojí vlastně pořád stejně. V „opravdových slevách“ na MODIO.CZ máte jistotu, že kupujete produkt, který byl opravdu zlevněný. MODIO.CZ totiž zaznamenává denně ceny milionu produktů ze stovek eshopů.

MODIO,CZ

 

NEJRŮZNĚJŠÍ ZNAČKY I STYLY

Na MODIO.CZ navíc najdete průřez všemi značkami, od těch levnějších až po luxusnějších. To samé platí o stylu oblečení a jeho využití, které vám tento online portál nabízí. Objevit tu můžete nádherné elegantní kousky do práce, šik modely na rande i sportovní outfity pro vaše workouty 😊

MODIO.CZ

 

SNADNÉ A PŘEHLEDNÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Mně osobně se na MODIO.CZ líbí skutečnost, že tu najdete opravdu široký výběr, který si dále můžete filtrovat podle svých požadavků. Hledáte-li například šaty, můžete vybírat přímo mezi šaty na ramínka, na jedno rameno, bez ramínek, s dlouhým či krátkým rukávem aj. Filtrovat můžete také značky, obchody i ceny, barvy, velikosti, materiál či příležitosti, na jakou si je pořizujete. Nemusíte tak sáhodlouze procházek stovky a stovky kousků, což vám ušetří spoustu času.

MODIO.CZ


STOVKY ZNAČEK

Kliknutím na kousek oblečení, který se vám líbí, se okamžitě dostanete do eshopu, ve kterém můžete produkt finálně zakoupit, jeho značku avšak vidíte již v přehledu na MODIO.CZ (a jak jsem již uvedla, můžete si vaše oblíbené značky na začátku vyfiltrovat).

MODIO.CZ


SEJDEME SE NA MODIU

Takže pokud hledáte kousek, který ne a ne najít, do obchodů se vám nechce, udělejte si kávu,  sedněte si do křesla, otevřete si MODIO.CZ a začněte vybírat. A btw. tento portál si do telefonu můžete stáhnout i v rámci aplikace MODIO.CZ (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modio&hl=en).

MODIO.CZ


Spolupráce s MODIO.CZ

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *