LADYBIO.CZ

Minulý týden mi dorazila v rámci spolupráce s internetovým obchodem LadyBio první zásilka, kterou bych vám tu dnes chtěla představit. Jedná se o tři produkty, každý z jiného soudku, všechny však spojuje jedna věc – a tou je přírodní složení.

LADYBIO.CZ

LADYBIO.CZ


RAWGAIA ČISTÍCÍ SÉRUM

Prvním produktem je Rawgaia čistící sérum – zkrášlující. Jeho žlutou, po bylinkách voňavou tekutinu si moje pleť zamilovala. Už jen samotný proces nanášení je velmi příjemný až relaxující. Stačí nanést kapátkem pár kapek do dlaní, rozehřát je a dohladka rozetřít po obličeji i krku. Až vmasírujete sérum do pleti, je dobré nechat ho působit až deset minut a pak jen setřít nahřátým vlhkým ručníkem. Zní to jako ze salónu, že? Však taky je Jen si představte jak večer uspíte děti, manžela necháte u počítače, vy si dáte vanu a pak si dopřejete tento beauty proces.
Sérum je veganské a netestuje se na zvířatech. Stejně tak je udržitelné i jeho balení, které je navíc potištěno rostlinným inkoustem.

Mrkněte na sérum na stránkách LADYBIO ZDE, kde najdete i detailní popis produktu, jeho cenu a jak pomocí tohoto séra docílíte zářivé a hebké pleti.

LADYBIO.CZ


RTĚNKA A TVÁŘENKA V JEDNOM ERE PEREZ

Pokud mám možnost výběru kosmetiky k otestování, vždy sáhnu i po rtěnce. Tentokrát jsem si se stupňujícími teplotami a rozkvetlým jarem vybrala sytě růžový odstín tekuté rtěnky ERE PEREZ. A vlastně když píšu „rtěnka“, nemám tak úplně pravdu. Tento produkt není totiž jen rtěnka, ale také tvářenka. Tím spadá do mé oblíbené kategorie multilíčidel. Sytost růžového odstínu závisí na tom, kolik vrstev na rty nanesete. Svými antioxidanty z červené řepy a mrkve zároveň přirozeně rty chrání a hydratuje.
Jako rtěnka se nejprve jeví na rtech jako mokrý lak, který po pár sekundách zaschne. Rty však nejsou vůbec vysušené, naopak. Rtěnku jde perfektně vrstvit. Já sama mám ráda spíše sytější tóny, a tak rty přejedu klidně několikrát. Pokud máte raději méně syté tóny, stačí pouze jedna vrstva. Trochu jsem se bála, jestli rtěnka vydrží třeba kávu, ale vydržela jich několik :)
Lehce a perfektně se používá i jako tvářenka. Pod lícní kost nanesu tři tečky a bříškem ukazováčku lehce rozmažu, tak, aby práce lícní kost a tím celý obličej vynikl. Za mě je to skvělé multilíčidlo a samotnou by mě zajímalo, jestli tohle všechno zvládne i rudý odstín. Tak třeba pro vás vyzkouším příště :)

O Rtěnce/Tvářence Ere Perez se dočtete na LADYBIO.CZ ZDEMoimojiné se dozvíte třeba i to jak se touto tónovací rtěnkou nalíčit.

LADYBIO.CZ


100 % ORGANICKÝ PARFÉM LITTLE STAR DUST OD WALDEN

Posledním produktem je 100 % organický parfém „A Little Star Dust“ značky Walden, který stejně jako dva předešlé výrobky spadá do přírodní kosmetiky. Parfémy Walden (jméno po známém románu Walden od Henryho Davida Thoreaua) jsou vyráběny z přírodních složek, pryskiřic a éterických olejů a navrací se tak do doby, kdy se parfémy vyráběly ručně, v malých množstvích, ale za to v té nejvyšší kvalitě. Vůně A Little Star Dust potěší každou dospělou ženu, která miluje pudrové vůně. A proč píšu dospělou? Little Star Dust patří mezi výraznější vůně, do které musí žena tak nějak dospět. Sice se samozřejmě může stát, že zavoní i mladším slečnám, ale třeba já musela do těchto pudrových, silnějších vůních vyloženě dorůst.

Složení, cenu a koneckonců i samotný parfém Little Star Dust od Waldenu najdete na LADYBIO.CZ ZDE

LADYBIO,CZ

LADYBIO.CZ

Na mém Instagramu mimojiné najdete i stories, jak rtěnka vypadá na rtech a video, kde uvidíte sérum „v akci“.

Příští měsíc se můžete těšit na jiné produkty z Ladybio.cz, které pro vás ráda otestuji a zveřejním recenzi opět tady na blogu :)

Mějte se pekně.

PODPIS

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *