OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Valentýnem samy sobě

Krásné úterý přeji! Když se řekne Valentýn, svátek zamilovaných, na koho si vzpomenete? Na svého muže, partnera nebo dokonce ex přítele, se kterým jste byla vloni, ale protože jste se rozešli, letos budete předstírat, že svátek neexistuje? A kdo z vás má doma muže, který podobným svátkům nevěnuje žádnou pozornost? Otázkou je, zda musíme mít svátek zamilovaných spojený jen s někým jiným než jsme my. Mou odpovědí je: „ne, nemusely“.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hýčkejte se

Pro nás ženy je celkem běžné, že v první řadě myslíme na ostatní. Tento genetický předpoklad starat se o ostatní je nám dán prostě do vínku.
Ale proč si Valentýna nezpestřit nějakým dárkem od nás pro nás. I my bychom přece měly být zamilované do sebe samých. Hýčkat se, pečovat o sebe a udělat si radost, protože se máme a protože se máme rády.

Začněte na Valentýna rovnou u sebe. Obdarujte se tím, co máte rády. A nedělejte žádné ústupky. Někdy mám pocit, že jsme jsme schopné obětovat několik tisíc za dárek pro někoho z našich blízkých, ale když si máme za stejnou částku koupit něco pro sebe, tak se nám to zdá moc drahé. Nezdá se vám to smutné? My samy bychom měly být prvním člověkem, na kterého myslíme, a kterého si vážíme. A nejen to. Měly bychom posouvat svoje hranice a učit se nové věci. Nedávat tento důležitý prostor jen lidem kolem nás a na nás zapomínat.

valentine final

Trendy GUESS v Humanicu

Jsem neskutečně šťastná, že jsem se značkou HUMANIC mohla odjet do Vídně, kde nám přítomným byla představena kolekce tohoto módního řetězce na jaro/léto 2018. Samým nadšením jsem se hned týden na to vydala do prodejny Humanic na OC Chodov, a našla tam tyto neskutečně krásné červené lakovky značky GUESS. Inspirací jim byla, jak jste asi poznaly, značka Dior. Jejich výhodou je samozřejmě několika násobně nižší cena :-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pudrovo růžové psaníčko 

A jelikož řetězec Humanic nenabízí pouze boty, ale také doplňky, zalíbilo se mi tam hned psaníčko ve starorůžové barvě. Velmi mě na něm baví motiv mašle, ale také praktické poutko na ruku, díky kterému se pěkně drží či odepínací popruh, který vám umožní nosit kabelku přes rameno. K dostání je například v OC Chodov.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokud byste měly letos na Valentýna udělat jednu věc, nechť je to radost, kterou se obdarujete. Ať už v podobě nových botiček, kabelky či dobrým dortíkem. Takže krásného Valentýna, milé dámy. A mějte rády hlavně samy sebe.

podpis

@Humanic

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *