OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Krásný den vám všem. Ačkoliv si myslím, že to jako ženy v hodně věcech nemáme zrovna lehké, nikdy bych neměnila. Já totiž miluju být ženou. Líbí se mi, že díky líčení můžu vypadat každý den jinak, že můžu mít dlouhé i krátké vlasy, měnit účesy, jak se mi zachce stejně jako třeba barvu vlasů. A určitě se vám tu nemusím dlouze rozepisovat o tom, jak moc miluju nakupování a oblékání. Nemluvě o tom, že po tom všem se navrch můžu sejít s kamarádkou a o všem výše uvedeném si nad kávičkou a čokoládovým dortíkem vykládat.

Cítit se krásně

Ano. Všechny ty beauty a fashion radosti prostě zbožňuji a s přibývajícím věkem jim přikládám čím dál větší váhu. Nejenže cítím, že mám kvalitnější pleť, ale čím víc se věnuji péči, tím víc odpočívám i psychicky. Popravdě, u nanášení pleťové masky nebo při koupeli ve vaně plné bublinek prostě nejde myslet na nic špatného. Odměnou mi je krásně vyhlazená pleť a odpočatá mysl i tělo.


Relax ve vaně

P2181525

Nakolik nemám příliš nenosím růžové věci, v kosmetice snad růžovou cíleně vyhledávám. Všechno, co je růžové barvě mi prostě přijde nějak víc voňavé, víc holčičí, sladké, jemnější a hezčí. U holení pak dvojnásob. Evokuje mi to jakousi jemnost, kterou, co si budeme povídat, holení vyžaduje. Zároveň musím říct, že jsem stará škola a dávám přednost klasickému holení před depilací (protože mi přijde, že zbytečně rozšiřuje póry na pokožce) i voskem (opravdu nechci trpět, i kdybych se pak nemusela holit měsíc). Navíc jak jsem řekla, vychutnávám si každou sekundu tohoto beauty procesu.

Přiznám se, že i já občas sklouznu k tomu, že místo pěny na holení použiju obyčejný sprchový gel. Ale řeknu vám, není to ono. Stejně jako je lepší použít tělové mléko, které je určené přímo určené na použití po holení. Musím říct, že jsem opravdu neskutečně spokojená s privátní značkou DM Drogerie, Balea. Baví mě celkový design produktů této značky stejně jako velmi příjemná cenová hladina. Navíc mě moc baví samotné holítko, které lze prakticky pomocí samodržícího držátka přichytit na zeď nad vanu.

balea

Takže až uspíte doma děti a manžel si bude něco kutit, napusťte si vanu, zapalte si svíčky, relaxujte a spojte nutnou péči (teda aspoň já ji za nutnou považuji) s novými příjemnými produkty 😊

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tělová sada na a po holení: Balea, k zakoupení v drogeriích DM.
Dámská vůně:  So Pure od S.Oliver

podpis

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *