Vy, kdo jste našimi pravidelnými čtenáři, víte, že vám kromě módy přinášíme také tipy na nejrůznější akce. I dnes to nebude pozvánka na akci jen tak ledajakou, ale na akci zcela smysluplnou a krásnou. Jedná se totiž o módní přehlídku Benefashion pro Projekt 35 v rámci Designbloku, která proběhne 31.10., a jejímž smyslem je propojit módu a prevenci rakoviny prsu.

Dvanáct přední českých návrhářů (Liběna Rochová, Denisa Nová, Pavel Brejcha, Monika Drápalová, Hana Zárubová, Camilla Solomon, Kateřina Geislerová, Petra Balvínová, Alešbáry, Petra Ptáčková, Petr Kalouda a Klára Nademlýnská) zde představí modely nesoucí příběhy mladých žen, které zastihla rakovina prsu v době kdy jim ještě nebylo ani 35 let. Samotné modelky jsou navíc rovněž pacientkami, které rakovinou onemocněly. Všichni zúčastnění jdou do akce benefičně.

Na speciální modely a netradiční choreografii v rámci módní přehlídky Benefashion pro Projekt 35 se můžete přijít podívat i vy, a to 31. října 2016 do Průmyslového paláce v Holešovicích (Výstaviště 67, Praha 7). Přehlídka proběhne v Garden stagi Designbloku se začátkem v 18.00 hodin a je volně přístupná pro všechny, kteří si na přehlídku přinesou vytištěnou pozvánku -> http://www.benefashion.cz/cz/index.php/pozvanka

Akce Benefashion pro Projekt 35 se koná poslední říjnový den, přičemž tak symbolicky uzavírá říjen, který je celosvětově vnímám jako měsíc boje proti rakovině prsu.

Více informací o eventu Benefashion se dozvíte také na webové a facebookové stránce:

http://www.benefashion.cz

http://www.facebook.com/benefashion.cz

Projekt 35 je speciální program, jejž připravila skupina odborníků Onkologické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice a 1. LF UK v Praze a Masarykova onkologického ústavu v Brně pro skupinu mladých žen ve věku do 35 let, které onemocněly karcinomem prsu.Více informací je k dispozici na webu: http://www.projekt35.cz


KDY: pondělí 31. října 2016

V KOLIK HODIN: zahájení přehlídky v 18.00 hodin

KDE: Garden stage Designbloku; Průmyslový palác, Výstaviště 67, Praha 7 – Holešovice

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *