OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Báječný relax

Krásnou středu vám přeji. Polovina týdne se láme a jestli začínáte být stejně unaveni jako já, pak pro vás mám tip na probuzení a regeneraci, která vám zabere maximálně dvacet minut a báječně si u ni odpočinete.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pleťové masky

Na začátku se musím přiznat, že jsem ještě před několika lety nikdy nebyla typ, který by nějak ve velkém věnoval pleťové a tělové kosmetice. Natírání se po sprše mi přišlo zdlouhavé, na pleťové krémy jsem pravidelně zapomínala a používala jsem je tak jednou za tři dny. A protože karma asi funguje i v kosmetice, mám díky tomu velmi suchou pokožku, o kterou se teď musím starat dvojnásob.
Kromě tělových mlék, krémů a všemožných vychytávek, (do kterých ráda řadím například i dětskou kosmetiku mé dcery) teď patří i masky KNEIPP, na které nedám dopustit.

Masky všeobecně používám jednou až dvakrát týdně, většinou v pondělí (abych se příjemně nastartovala do nového týdne) a ve středu, kdy na sobě i své pokožce cítím, že už jsem unavená a potřebuju relax a novou vzpruhu. Jak už jsem řekla, moje pleť má sklony být suchá, proto se nejvíce věnuji hydrataci. Následuje také hloubkové čištění a vzhledem k tomu, že letos oslavím 35-té narozeniny, nemalou pozornost připisuji i anti-aging produktům.

Hydratace

Asi všichni víme, že hydratace je gro krásné pleti. Stejně jako my, potřebuje naše pleť hlavně vodu. Aby ne, když naše tělo je z vody složeno z cca 60 %.  Naivně jsem si kdysi myslela, že když se mi pleť mastí, mám ji tedy spíše mastnou. Až časem jsem si uvědomila, že mastnotu si má pleť vyrábí sama proto, že není dostatečně hydratovaná. Hydratační maska KNEIPP obsahuje výtažky z Aloe Vera a pečující jojobový olej, díky nimž je pokožka krásně vláčná a hladká.


Anti-Aging

Anti-aging maska KNEIPP pak obsahuje přírodní arganový olej a bambucké máslo, které pracují na tom, aby pleť byla nejen hydratovaná, ale také vyhlazená a zvláčněná.
Anti-aging masky a produkty všeobecně používejte jako prevenci. Nejen v případě, že už vrásky máte a tyto produkty používat musíte. Prevence je nejlepší lék.


Peeling a maska v jednom

Do třetice si pro nás připravila přírodní značka KNEIPP  také  masku s peelingem v jednom. Pokud se ptáte, proč vůbec peeling používat, pak je to právě kvůli dokonalému čištění. Malé částečky, které peelingové výrobky obsahují, zbavují pleti nečistot a odumřelých buněk.
Maska Peel-Off značky KNEIPP obsahuje přírodní makadamiový olej, mořskou sůl a zároveň zklidňující Panthenol (což je na této masce vážně skvělé). Veřtě mi, že pokud tuto masku vyzkoušíte, budete nadšené. Nádherně voní, krásně se sloupává a pleť je po jejím použití skutečně krásná. Ačkoliv by (kvůli mému suché pleti) měla být mým nejoblíbenějším produktem maska hydratační, na plné čáře u mě zvítězila maska Peel Off a vždy se k ní budu ráda vracet.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čistota je základ

Před nanesením masky pleť pořádně očistěte. Prostě tak, abyste na vatovém tampónku nenašly zbytky žádného z použitých líčidel. Můj tip: Nechte pleť po očištění chvíli odpočinout, nenanášejte masku ihned. Pleť se tak trochu zklidní a nebude mít sklony být podrážděná dalšími výrobky.

Osobní tip 

Mým malým trikem (který samozřejmě můžete použít na jakoukoliv masku) je ten, že si masku vymačkám do malé skleněné nádobky. Z té se totiž maska nabírá prsty daleko lépe než z pytlíčku.

Pravidelnost

Ať už se rozhodnete používat jakoukoliv masku (nebo je kombinovat), i zde se vám vyplatí pravidelnost. Nejenže se jejich účinky projeví na vaší pleti, ale i na vás. Užít si svých nerušených 15 minut s časopisem v křesle, čajem nebo vínem, vás krásně zklidní i na duši.

podpis

Please follow and like us:

2 Comments on Best for Your Skin. Best for You.

  • zezivotazeny
   21. 2. 2018 at 15.07 (1 rokem ago)

   Ja to taky uplne zboznuju 😉

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *