Rok 2020 je v plném proudu, přesto tento článek budu věnovat ještě roku předešlému. Nebude to ohlédnutí za mým rokem 2019 ani cíl do roku 2020. Dnešní článek věnuji
BEST OF kosmetickým produktům, které jsem v roce 2019 testovala, a které mě nadchly.

Řasenka

Nejlepší řasenkou je rozhodně L’Oréal Unlimited Mascara a nemusím o tom ani přemýšlet. Má perfektní kartáček, lehce se nanáší, neobtiskuje se na víčka, nežmolkovatí a můžete ji odlíčit pouze teplou vodou, čímž ušetříte za odličovací oleji!
Top řasenka a za mě vůbec TOP PRODUKT ROKU 2019!

Rasenka_Unlimited_Mascara_Loreal


Oční stíny

Sto procentně Hypoallergenic z drogerie Rossmann. Drží, nemažou se, mají velmi příjemné odstíny, které můžete využít na denní i večerní nošení, pracovní pohovor, schůzku i rande. A navíc jsou, jak již název kosmetické značky dost napovídá, hypoalergenní, což uvítá každá z vás, která má citlivou až přecitlivělou pleť se sklony k alergiím. A dá se s nimi barvit i obočí.

Ocni_Stiny_Hypoallergenic_Rossmann


Tužka na obočí

Již několik let Lancome. Zde snad není třeba více slov, protože za těch několik let jsem o ní psala tak milionkrát 😊 A teď vážně. Žádná jiná tužka mi na obočí nikdy nedržela a nevykreslila ho tak dokonale jako tato. Intenzita barvy záleží na tom jak moc tužkou tlačíte a kolikrát obočí obtáhnete. Kartáček na konci zbaví obočí přebytečné barvy. Stojí sice přes 600 Kč, ale zde se mi investice vždycky vyplatila.

Tuzka_Na_Oboci_Lancome


Korektor pod oči

Maybelline Concealer Superstay UnderEye. Krásně zakryjí vše i po dlouhé noci (ať jsou to dlouhé noci po čemkoliv – od toho, co je před miminama až po tom, co následuje, když se narodí 😊). Navíc je lze používat i jako makeup (já si ho věčně balím na cesty místo mé větší skleněné lahvičky L’Orél True Match).
Maybelline Concealer Superstay UnderEye pořídíte v různých odstínech. Já doporučuji dva, jeden v tónu vaší pleti (který zároveň můžete používat i jako makeup – vyplatí se na cesty, ale i se sebou, když jdete ven s kámoškou nebo se potřebujete upravit na rande, před pohovorem apod. A nechcete se vláčet s vaším větším balením) a jeden ve světlejším odstínu, který oblast pod očima pěkně rozzáří.

Korektor_Pod_Oci_Superstay_UnderEye_Concealer_Maybelline


Pudr

Od značky Hypoallergenic z drogerie Rossmann vám rozhodně všemi deseti doporučuji také fixační a zmatňující pudr, jehož perleťové částečky navíc pleť krásně rozzáří. Díky bílému podkladu netvoří nevzhledné barevné mapy, a tak můžete přes den nanášet a zmatňovat kolikrát chcete.

Ocni_Stiny_Pudr_Hypoallergenic_Rossmann

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Make-up

Make up True Match L´Oréal je můj match. A váš bude rozhodně také. Nabídka odstínů, ze kterých můžete vybírat je široká, a tak si na své přijde každý odstín pleti. Makeup True Match vydrží po celý den, na tváři nešupinkovatí, nevytváří na pleti nevzhledné mapy, perfektně zakryje každou nedokonalost a vším tím tak dokonale konkuruje všem drahým make-upům luxusních značek až na to, že L´Oréal True Match pořídíte zhruba za třetinu z jejich cen.

Makeup_True_Match_Loreal


Tvářenka          

Tvářenka Fit Me značky Maybelline bude rozhodně slušet i vám. A co od tvářenky chtít? Hlavně dvě věci. Aby se dobře nanášela a aby vydržela. A přesně tyto dvě věci Maybelline Fit Me má. Plus příjemnou cenu 😊

Tvarenka_Fit_Me_Maybelline


Rtěnka

Věřte mi, rty mi jich prošlo desítky. První cenu ode mě získává rtěnka L’Oréal Les Macarones a Les Chocolates, jejichž podstata je stejná. Jedná se o dlouhotrvající tekuté rtěnky, které si ráno nanesete, přes den možná malinko poupravíte a večer odlíčíte. Jinak se nestaráte.
Mnoho z vás se mě na Instagramu ptalo, jestli po nich nejsou rty příliš vysušené. A já mám pocit, že co se týče tekutých rtěnek, tyto ze všech na trhu vysušují nejméně. Preventivně používám i balzám na rty (většinou na spaní), abych rtům dodala hydrataci a ochranu. Za mě rozhodně top rtěnka roku 2019. Ostatně každá rtěnka, kterou od značky L’Oréa zkouším, stojí vždy za to. Spokojená jsem se všemi, ale nejlepší z nejlepších je beztak L’Oréal Les Macarones.

Rtenky_Loreal


Holení

Dámskými holítky Bic Miss Soleil z drogerie Rossmann se holím bezmála čtyři měsíce, a jsem nadšná až do nebes. Vydrží dlouho ostrá, neškrábou, krásně se drží, nekloužou v ruce a navíc hezky vypadají. Jiná už nechci.

Holitka_Bic_Miss_Soleil_Rossmann

Péče o pleť

Mixa, Mixa, Mixa, nic než Mixa. Francouzská kosmetika z lékárny, která nádherně voní po čistotě, skvěle pečuje o citlivou pleť a je cenově velmi dostupná. Měla jsem možnost vyzkoušet několik jejich produktů, od denního a nočního krému, přes odličovací mléko po čistící gel a musím říct, že mě jejich značka učarovala. Rozhodně vyzkoušejte!

Pece_O_Plet_Mixa

Péče o tělo

Zde mám jasného favorita, a to DOVE. Značka DOVE nejenže pro ženy tvoří kosmetiku, ona pro ženy žije a dýchá. Má spoustu projektů, které se soustřeďuje na mladé dívky, jejich sebevědomí, což mi je jako mamince dvou dcer a samozřejmě i kvůli mně samotné více než sympatické. Miluju každičký jejich produkt, jejich řadu Original i jejich novinky, které vždy krásně voní, příjemně se nanáší a mají za sebou nějaký příběh.

Pece_O_Telo

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *