Která kosmetika se může skutečně pochlubit, že je přírodní ze sta procent? Rozhodně ta, kterou vám zde dnes představím. Krétská kosmetika BIOAROMA.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


100 % PŘÍRODNÍ ZNAČKA BIOAROMA

Jak už jsem se zmínila v úvodu, značka Bioaroma pochází ze sluncem zalité Kréty a je pokladem rodiny, která tuto firmu založila. Mimochodem, recepturu převzali ze starých minojských receptů, které se našly při archeologických pracích, a tak můžeme s nadsázkou říct, že historie značky sahá skutečně do dávných dob.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


SAMÁ VODA

Ačkoliv i certifikované bio produkty mohou obsahovat nějaké minimum chemikálií a konzervantů (legálně, ačkoliv to 100 % přírodní kosmetika není), značka Bioaroma se vydala cestou naprosté čistoty. Její produkty totiž neobsahují žádnou vodu právě proto, aby se konzervantům a chemikáliím vyhnula zcela. Produkty na pleť se místo toho používají na navlhčenou pleť nebo spolu s aloe vera gelem, který vodu dokonale supluje neboť je vysoce hydratační.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


KOSMETIKA Z ROSTLINNÝCH I ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ A VÝTAŽKŮ Z BYLIN

Produkty Bioaroma jsou vyráběny z rostlinných olejů, výtažků z bylin a esenciálních olejů. Většinu bylin si v Bioaromě pěstují sami vysoko v krétských horách, byliny ale kupuje značka i od lokálních krétských farmářů, kteří je pěstují bez použití chemikálií. Také esenciální oleje jsou v bio kvalitě, která je potvrzena certifikátem Bio Hellas, jež je osvědčením o organickém původu. Kosmetika je tak stoprocentně přírodního složení, a jak bylo řečeno, zcela bez konzervantů a chemikálií. A nemusím snad (ale chci) ani zmiňovat, že se netestuje na zvířatech.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


ČESKÝ E-SHOP BIOAROMA

Značka, která je zastoupena svým online obchodem i v České republice (http://www.bioaromakosmetika.cz) obsahuje kosmetiku pro ženy (včetně kosmetiky speciálně i pro těhotné/kojící ženy), děti, i muže, a to jak pleťovou, tak i tělovou řadu, vlasovou péči nevyjímaje.
Velmi inspirativní je i důvod působení značky na českém (i slovenském) trhu. Značku sem totiž „dostala“ těhotná žena, která pro sebe během těhotenství hledala bezpečnou kosmetiku v tom nejčistším slova smyslu.

BIOAROMA


MOJE ZKUŠENOSTI
  • Protože produkty BIOAROMA neobsahují konzervanty, stačí pleti a pokožce jen skutečně malé množství. Kosmetika vám tak vydrží podstatně déle. Nemusíte se však bát, že se vám zkazí. Nezkazí se právě proto, že neobsahují vodu. Místo chemických konzervantů jsou v kosmetice využity zmíněné esenciální oleje (které jsou zároveň přírodními konzervanty) a v některých produktech, jako tonikum či aloe vera gel je místo konzervantů použito velmi malé množství alkoholu (množství je však tak nepatrné, že je zcela zanedbatelné) a rozhodně se nemusíte bát vysušení (i z mé zkušenosti, protože mám suchou pokožku)
  • Díky bylinnému a esenciálnímu základu skutečně nádherně a čistě voní
  • Velmi líbivý je i design produktů
  • 100 % přírodní kosmetika za skutečně dobrou cenu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Osobně jsem odzkoušela:

Odličovací olej s heřmánkem (355 Kč)
Pleťové tonikum s růží (265 Kč)
Pleťovou masku s heřmánkem (247 Kč)
24hod krém pro suchou pleť (nanáší se na navlhčenou pleť či po pleťovém toniku, anebo s příměsí aloe vera gelu) (595 Kč)
A hydratační Aloe Vera gel, který dokonale pracuje s maskou i s krémem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
PLEŤOVÉ TONIKUM S RŮŽÍ
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
PLEŤOVÁ MASKA S HEŘMÁNKEM, KTERÉ STAČÍ OPRAVDU MÁLO

Zaujala vás 100 % přírodní biokosmetika BIOAROMA?
Napište mi a sledujte můj instagram ZDE, kam dávám recenze průběžně během testování produktů, stejně jako to je u této kosmetické značky BIOAROMA.

Značka Bioaroma: http://www.bioaromakosmetika.cz
Instagram značky Bioaroma: ZDEZDE

podpis


#spolupráce, BIOAROMA

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *