YKrásný středeční den. Minulý týden jsem Blogweek vynechala kvůli článku o rtěnkách. Četli jste? Jestli ne, stále můžete :-)

Velký rtěnkový speciál

Ale tento týden jsem s mým Blogweekem zpět. A bude pestrý.


Česká značka Pietro Filipi pomáhá

Jak moc se vám líbí, když se značka spojí s nějakou charitou, popřípadě přispívá na projekt, který se věnuje něčemu užitečnému? Mně velmi. Jedním z takových je například projekt české značky Pietro Filipi a herečky Aňy Geislerové ve spolupráci s Českým svazem včelařů. Aňa Geislerová navrhla k této příležitosti bílé a jednoduché triko s motivem Svatováclavské koruny, lipových listů a včelí královny. Právě včely a jejich královna jsou totiž pro naši společnost důležité, a měly bychom je ochraňovat. Ale jak často se nad smyslem včel pozastavíme? Koupí designového trika v buticích Pietro Filipi přispějete rovnou stokorunou na Český svaz včelařů, který včely a včelstva chrání a stará se o ně.

47422732_271132186882596_7983671534076035072_n

Je podzim, začíná zima a s ním přichází nejrůznější virózy. Nevím, jestli tušíte, ale právě med je přírodní antibiotikum, který je (aspoň v mých očích) stokrát lepší než nějaké pojídání léků. Nezapomínejme na to, že jsou to právě včely a jejich ochranáři, díky nimž tento úžasný produkt můžeme mít doma ve své skleněné dóze.

47375599_2236548763291414_2049271532785500160_n


VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O DÁRKOVOU KAZETU S VŮNÍ ZNAČKY ESSENS

O víkendu začal advent a s ním kolo vánočních soutěží. O víkendu jsme soutěžili o přírodní kosmetiku Alterra a set kosmetických taštiček z drogerie Rossmann, tento víkend nás čeká soutěž o dárkovou kazetu s vůní, sprchovým gelem a tělovým mlékem značky Essens dle vašeho výběru. Já jsem si zvolila kazetu, která je inspirována vůní Coco Mademoiselle a s vůní jsem moc spokojená. Vydržela dokonce tak dlouho, že jsem ji cítila ještě v noci, když jsem se kvůli mé těhotenské nespavosti přehazovala v posteli ze strany na stranu. Takže jestli chcete udělat radost sobě či někomu z rodiny, zapojit do soutěže se můžete již tuto sobotu. Pravidla najdete na mém Instagramu v sobotním postu.

essens


Spolupráce s CCC

V rámci spolupráce s obchodem CCC jsem vybírala další produkt, u kterého bych vám ukázala tip na outfit a nadčasový model. U kabelek jsem se rozhodovala mezi dvěma většími a dvěma přes rameno a u bot jsem pokukovala po podpatcích (takových, které by mě unesly a zároveň byly pohodlné). Tady je můj výběr.

CCC2

Šíleně se mi líbí vše, takže je mi jisté, že nezůstanu u jednoho kousku, ale pořídím si toho víc. Kromě nižších černých bot s robustnějším arty podpatkem si plánuji koupit modrou shoulder bag. V rámci spolupráce jsem si domů odnesla hnědé kozačky a už teď se těším na outfit, který vám v něm předvedu. Ne ten se můžete těšit již tuto neděli :)

CCC1


MÓDNÍ VIDEA JIŽ BRZY

No a taky jsem se rozhodla pro velkou novinku, a tím je natáčení krátkých módních videí v podobě ukázek kombinací, které mě baví. Uvidíme, co vyprodukuji a jak moc budou tato videa stát za to. Ale říká se, lepší zkusit než o tom jen přemýšlet. No ne? A pořád tu mám vás, kteří mi určitě řeknete, jestli o videa stojíte nebo ne :) A já vím, že na vás je spoleh vždy :)

MĚJTE SE KRÁSNĚ A TĚŠÍM SE V NEDĚLI

ZE_ZIVOTA_ZENY


Spolupráce s obchody: Pietro Filipi, CCC a kosmetikou Essens

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *