Krásné úterý všem. Máme několik dní do Vánoc. O víkendu sněžilo. A mně se zdá, že lidé jsou veselejší, usměvavější a vstřícnější. A taky, že to letos s tím předvánočním stresem nikdo tolik nepřehání. Dokonce i dárky se neřeší tolik jako v letech minulých. Jako bychom více toužili po tom být spolu než předávat si hmotné dárky. I když i ty samozřejmě potěší. Ale jsou dárky, ze kterých máte radost chvíli, a pak jsou dárky, které potěší a navíc jsou něčím praktické, a do těch bychom podle mě měli investovat.

ze_zivota_zeny


VLOG 

O tom, jak se ke Štědrovečerní večeři obléci , vás čeká můj další VLOG tento čtvrtek, pořád se ale můžete nechat inspirovat jinými módními tipy z mých předcházejících dvou videí, která najdete na YouTube kanále Ze Života Ženy. Jak se vám líbilo poslední video o outfitech tvořené z nadčasových kousků? Napište mi.


LUSH

KOUPELOVÁ BOMBA GODDESS

Minulý týden jsem v rámci spolupráce dostala zásilku od Lush, ve které bylo kromě jejich další úžasné pěnové bomby Goddess byl také rozjasňovač na obličej, Věřte mi, taková bomba do koupele bude skvělý dárek pro vaši kamarádku, která je už maminkou. Proč? Koupel dokáže divy. Je to relax, pohoda, chvíle pro sebe, za kterou nemusíte jezdit přes půl města. Stačí otevřít dveře od koupelny, napustit vanu, připravit si nápoj dle libosti, knihu, použít Lush bombu a nechat se unášet nádhernou vůní. Tato bomba je z kakaového a bambuckého másla a spolu s arganovým olejem dokáže vaší pokožku krásně hydratovat. Vše samozřejmě z Fair Trade obchodu, jak je u Lush známo. Goddesss to je bohyně. A bohyní jste i vy.

Lush_Goddess

Rozjasňovač SNOW FAIRY

A pokud patříte vy nebo někdo z okolí k ženám, kteří obdivují a milují rozzářenou pleť, pak vás jistojistě potěší i druhá novinka, kterou je rozjasňovač Snow Fairy. Ten vás rozzáří víc než zářila Popelka na bále. Intenzita třpytu závisí na množství, které použijete,. A k Vánocům a na oslavám Nového roku třpyt jednoduše patří.

SNOWFAIRY_LUSH

 

  • VÝHODY LUSH

Oba produkty jsou kromě fair trade navíc vegan friendy, vyrobeny z těch nejlepších surovin bez plastu, jsou bezobalové, také nezatěžují přírodu. Prostě a jednoduše, jedním slovem LUSH.

 

VÁNOČNÍ SOUTĚŽE NA INSTAGRAMU DO KONCE TÝDNE

Celý prosinec můžete na mém Instagramu ZDE soutěžit o různé balíčky. Jinak tomu nebude ani tento týden, který na soutěže skutečně bohatý. Od včera můžete soutěžit o daší „udržitelný“ produkt, konkrétně termolahev GoodWood, která následuje svou skleněnou sestru GoodGlass. Od zítra budeme naposledy soutěžit o balíček mých oblíbených značek EOS, DOVE a Signal a na závěr nás čeká soutěž o Jezepcovu sadu  od mé oblíbené rodinné firmy Janova Pec. Na kterou ze tří soutěží se těšíte nejvíce?


VINTAGE KABELKY

Po dlouhé době mě chytla nálada něco si koupit a jedním z míst, kde jsem se pro něco zastavila, byl můj oblíbený Textile House, tentokrát na Národní třídě. Odcházela jsem rovnou se třemi menšími kabelkami, dvěma do ruky a jednou přes rameno. Všechny tři voní stáří, nemají na sobě žádné loga ani značky a představuji si, jak byly dlouho na půdě, než se je někdo rozhodl poslat dál. Možná je to kvůli jednomu nápisu Rue de Rivoli, což je známá pařížská adresa, že na mě dýchly francouzskou atmosférou. A prostě je miluju. K nim jsem si ještě pořídila šátek v barvě a motivem, který mě jednoduše dostal. A co vy a nákupy v second-handech? Yay or nay?

 

VÁNOČNÍ PERNÍČKY I U NÁS DOMA

A sladká tečka na závěr. Nebudu se vymlouvat na pokročilé stádium těhotenství, ale rovnou se přiznám, že nejsem žena, kterou by bavilo péct patnáct druhů cukroví a pak ho celé rodině nutit. Co se množství druhů týče, peču přesně jeden. Oblíbené perníčky, které snad milují všichni, včetně mého manžela, dcery i mě. A úplně skvělé je že všechny děti jejich výroba baví, nejlepší část (hned po jezení) je samozřejmě zdobení. Nejinak to bylo i u nás. A takna konec přikládám také něco z mojí tvorby.  Užijte si posledních pár dnů před Vánoci a žádný stres 😊.

IMG_20181216_205001_721

PŘEJI VÁM POHODOVÉ DNY A UŽIJTE SI VÁNOČNÍ SVÁTKY

ZE_ZIVOTA_ZENY

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *