Krásnou středu. Des mám pro vás na blogu několik novinek. Nebojte, ještě jsem neporodila, ale protože to brzy přijde, musela jsem se zamyslet, jak to s tím blogování v prvních měsících provedu. Stále se chystám dělat „nedělní módu“, psát Blogweeky, chystat Vlogy i sobotní články pro zena.cz, nicméně to nebude v intervalech, na které jste byli zvyklí.
Co bych rozhodně chtěla udržet jsou sobotní články na zena.cz a nedělní fashion blogposty, ale Vlogy a Blogweeky budu dělat jednou za dva týdny. To znamená, že jeden týden tady na zezivotazeny.cz najdete Blogweek a ten následující video. Samozřejmě vše budu přizpůsobovat tomu, jak se budu cítit a kolik budu mít energie. Nic nechci lámat přes koleno, a protože je mezi vámi čtenářkami a čtenáři hodně maminek, jsem si stoprocentně jistá, že to pochopíte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Vánoce 2018

A teď k Vánocům. Jak jste si je užili? My v rámci možností moc hezky. Myslím, že mohlo být daleko hůř. Den před tím Štědrým nám onemocněla se zánětem středního ucha dcera, což nakonec tři dny po Vánocích skončilo pícháním. Jenže jsme zjistili že má vysoký práh bolesti, takže nebrečela, neztěžovala si, a když jsme si říkali, že na kontrole už bude vše ok, tak jí to tam doktor píchl. Bez slz 😊 No a den na to onemocněl můj muž, takže místo oslavy mých 35.narozenin s ním, jsem den strávila s mojí sestrou a jejím přítelem, což ale ničemu nevadilo, protože mi připravili moc krásný den. Takže místo toho, abych si stěžovala, jsem vděčná, že to nakonec dopadlo vlastně všechno dobře. Naučila jsem se pozitivnímu přístupu a věřte mi, je to skvělý pocit, nedělat si hlavu z takovýchto podobných situací, ale být nad věcí.

Vánoce 2018


Lush rtěnky exkluzivně online

Na sklonku minulého roku jsem díky spolupráci s oblíbenou značkou Lush, mohla vyzkoušet jejich rtěnky. A výsledek? Naprostá spokojenost. Krásné drží, na výběr je z mnoha odstínů 40) a kromě toho, že si můžete koupit klasickou rtěnku v obalu, mají ve svém portfoliu také tzv. nahaté – tedy bezobalové rtěnky. Ty jednoduše nasadíte do starého obalu od klasické rtěnky (ne té od Lush, protože jejich obal je užší a těch je přeci jen na světě méně) a můžete mít dobrý pocit, že jste si nekoupili další plast do kosmetické taštičky.

Nové Lush rtěnky exkluzivně online


Nový objev – kosmetika Faith in Nature

Další „přírodní“ spolupráce, kterou bych vám chtěla představit, je značka Faith in Nature. Jedná se o bio kosmetiku, která má ve svém portfoliu šampóny, kondicionérů a sprchových gelů a jsou certifikovány Vegan a Cruelty Free a obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. A jelikož jsem právě ve fázi jejich testování, nebudu vám dopředu prozrazovat nic, jen to, že se brzy můžete těšit na článek i s fotogalerií.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Pleťové masky španělské značky Biovene v drogeriích Rossmann

Do třetice všeho dobrého, dostala se ke mně také katalánské kosmetika Biovene s velkým obsahem přírodních látek, kterou prodává drogerie Rossmann. V rámci její nabídky tak teď zkouším jejich masky na obličej, přesněji peel off masku, masku přes noc a čistící masku s obsahem černého uhlí. Úplně nejvíc spokojená jsem s maskou přes noc, která se do mé pleti tak vstřebala, že jsem ji už ráno ani necítila a skoro neměla potřebu ji smývat. Líbí se mi, že se nanáší na libovolný noční krém, se kterým se nebije a lehké odstranění zbytků pomocí vlažné až teplé vody. To maska peel-off oproti této trochu víc tahá 😊 Já se přiznám, že mám raději smývatelné masky, které jsou na smytí přeci jen trochu příjemnější 😊. Ale každému vyhovuje něco jiného, takže pokud máte rádi peel off masky a růžovou barvu, pak není co řešit.

Peel Off Maska Biovene
Peel Off Maska Biovene

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A co vy a kosmetické tipy v lednu? Našli jste pod stromkem něco, co vám udělalo upřímně radost? Podělte se o tom s námi. Krásnou středu a tu příští se těším s VLOGEM.

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

LENKA ZEZIVOTAZENY.CZ

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *