Tak konečně se postupem času dostávám je všemu testování, na které jsem v posledních dnech před porodem a čtyři týdny po něm neměla čas.

MAGNETICKÁ MASKA BIOVENE  Z DROGERIE ROSSMANN 

Přiznám se, že na magnetickou masku od Biovene z drogerie Rossmann jsem se těšila celý devátý měsíc těhotenství. Raději jsem ji nechávala až na čas po něm, přeci jen jsem nikdy nic takového nezkoušela a nechtěla jsem riskovat třeba nějakou reakci. Obávat jsem se však nemusela. Maska je úžasná a velmi ráda ji zařadím mezi masky, které používám pravidelně.

Textura magnetické masky je tužší, a proto se nanáší malou špachtličkou, která je součástí balení. Poté, co ji nanesete a necháte 10 minut působit (oproti 20 minutám u většiny masek ideální pro všechny maminky na mateřské, které nemají čas čekat a nechtějí své děti strašit barvou na obličeji :D) se sundavá přiložením magnetem k obličeji (ne na obličej, ale jen k jeho blízkosti). Při každém odstranění masky doporučuji použít rukavice, neboť zbytky masky kvůli mazlavé textuře upínají dost na rukou a bez magnetu se špatně odstraňují (a i sám magnet potřebuje samozřejmě průběžně čistit od zbytků masky).

Pleť je po použití masky krásně jemná a pocitově velmi sjednocená. Póry jsou příjemně stažené. Masku mohu jen doporučit.

Biovene_magneticka_maska


VALENTÝN S ELKA

Valentýn už sice byl, ale proč s ho nepřipomenout. Moji Valentýnskou nadílku jste mohli vidět na Instagramu. Od značky Elka Underwear jsem dostala jejich ikonické trenýrky se srdíčky, tedy nejen já. Jedny (stejné) dostala i moje novorozená dcera Lilly. Elka má v nabídce totiž také dětské velikosti, a to už od velikosti 74 (do velikosti 122). A já musím říct, že trenýrky a šortky na doma (nebo na spaní) mám ráda. V kombinaci s bílým trikem nebo tílkem značka ideál.

ELKA_UNDERWEAR ELKA_UNDERWEAR


MATNÉ RTĚNKY OD RIMMEL

To, že jsem milovnice rtěnek, jistě víte. Téměř na všech fotkách mám červené rty. Hodně rtěnek mám na testování od značek z různých spoluprací, ale řekla jsem si, že mi chybí nějaké jemně růžové, béžové. To proto, že se v nich cítím lépe, když jdu na kontrolu k pediatrovi se svoji dcerou. Prostě mám pocit, že tam se ta rudá rtěnka nehodí. I když jak nad tím přemýšlím, kdybych v čekárně viděla ženu s červenými rty, rozhodně bych si o ni nemyslela nic negativního. Takže je to jen v mé hlavě, jak by na mě koukali ostatní a doktorka. Nicméně jsem si díky tomuto pocitu pořídila několik jemných odstínů matných, tekutých rtěnek od značky Rimmel a jsem nadmíru spokojená. Takže tuto informaci předávám dál 😊 Pokud chcete vyzkoušet dlouhotrvající rtěnku, která nevysušuje rty a nezruinuje váš budget (já jednu pořídila za 149 Kč), směle do ní.

RIMMEL_STAY_MATTE


SPRCHOVĚ GELY DOVE

Značku Dove miluju a používala jsem ji dávno před mým blogem. Proto s ní velmi ráda spolupracuji. Momentálně tato značka, kterou mám mimochodem ráda i díky přístupu k ženám (v reklamách se objevují ženy všech barev pleti i tvarů…atd), představila dva nové sprchové gely. Glow Pink Clay s obsahem růžového jílu, který oživuje mdlou pokožku a Purifying Detox Geen Clay s obsahem zeleného jílu, který napomáhá pokožce zbavit se nečistot.dove_shower_gel

MĚJTE KRÁSNÉ DNY.

PODPIS


  • spolupráce s Dove, Elka a Drogerií Rossmann
Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *