HERBADENT Z ČECH

Když mě s nabídkou spolupráce oslovila značka Herbadent, která vyrábí zubní pasty, zajásala jsem. Sama jsem si doslova protrpěla záněty a čištění kanálků. Proto se snažím chrupu a dásni věnovat stejně času jako třeba odličování. To, že zuby nejsou tolik vidět jako pleť, neznamená, že bychom se o ně měli starat méně. Naopak.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Herbadent je česká značka zubní péče která se navíc pyšní svými produkty, které jsou bez fluoru, tedy chemie. Jejich nové zelené obaly jsou minimalistické a jednoduše krásné. I když si kvůli tomu produkty nevybíráme, přeci jen jsou obaly něčím, čím se značka reprezentuje.

HERBADENT


20 % sleva na sortiment HERBADENT s kódem ZEZIVOTAZENY

Mně se moc líbí jejich rodinný balíček, ve kterém kromě běžných produktů jako zubní pasty (pro děti i dospělé), kartáčky nebo třeba ústní vodu najdou děti také tohoto roztomilého méďu. Celý balíček stojí 745 Kč, ale vy ho můžete mít s 20 % slevou (stejně jako cokoliv jiného z Herbadent sortimentu), a to když použijete v objednávce můj kód ZEZIVOTAZENY. Využít ho tak můžete na cokoliv z http://WWW.HERBADENT.CZ

herbadent_pece_o_celou_rodinu


VELIKONOCE V LUSH

Také máte pocit, že ledva skončily Vánoce a je to teprv pár dnů, co z ulic zmizel ten otravný sníh (normálně ho mám ráda, ale s tím kočárkem to bylo nic moc 😊)? A vidíte, už tu máme první velikonoční vlaštovky. Velikonoce odstartovaly už i v Lush a mě zaujal třeba tento bezobalový cocoa peeling (zajíček), sprchová (ano, doopravdy je do sprchy, nikoliv do koupele) bomba a karotkový peeling na rty. Ten já teď používám ve velkém neboť si rty denně maluji červenými rtěnkami, a proto abych zabránila vysušování, o ně pečuji o to důkladněji.

VELIKONOCE_V_LUSH


LOOSE FIT NA DOMA

Ty tam jsou časy, kdy se na výslunní hřál skinny střih. Sice nezmizel úplně, ale dost ho dohání loose fit. Tedy střih volný. Za mě je ten druhý elegantnější, ženštější, víc šik. Také se nad ním musí víc přemýšlet. Nehodí se k n němu jen tak všechno. Kouzlu loose fit jsem propadla již vloni u kalhot. Teď se mi líbí třeba i u Oblečení na doma. V Hmku (a tohle není spolupráce) jsem našla tento krásný set v módní béžové barvě a musím říct, že se v něm cítím báječně, pořád pohodlně, ale přesto elegantněji než v „obyčejných teplácích“, které jsem tím pádem dost dobře nahradila. Co vy a oblečení na doma? Pyžama? A tak? Řešíte to? Já jak jsem teď doma dost času (mateřská v prvních týdnech a odpočinek v šestinedělí),

BY HM BY HM

MĚJTE SE KRÁSNĚ

PODPIS


SPOLUPRÁCE S HERBADENT A LUSH

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *