Tak nám minulý týden snad začalo jaro. Jsem zvědavá, jestli je to zatím jen jaro falešné a zima se k nám ještě na pár dní vrátí nebo opravdu už můžeme uklidit všechny teplé kabáty a začít si užívat trenčů, džínových bund a křiváků. Nicméně ať je venku jak chce, pojďte se se mnou podívat za novými kosmetickými tipy tohoto týdne.


NOVÁ HYDRATAČNÍ ŘADA HYDRA GENIUS OD LOREAL

Ať je zima nebo jaro, naše pleť potřebuje vodu neustále. Hydratace je důležitá v jakémkoliv ročním období a značka Loreal to moc dobře ví. Na trh přichází s unikátní hydratační řadou HYDRA GENIUS , která obsahuje výtažky z aloe vera a kyselinu hyaluronovou.
Aloe vera je výborné v tom, že dodává hydrataci v nejhlubších vrstvách pokožky. Gel z aloe vera má však nejen hydratační, ale také zklidňující účinky.
Možná si vybavujete, že jste někde četli, že kyselina hyaluronová pomáhá  boji proti vráskám. Pravda Kyselina hyaluronová je zase přírodní složkou, která na sebe váže velké množství vody a pokožku tak umí krásně vyplnit.

HYDRA_GENIUS_LOREAL

Nová hydratační řada HYDRA GENIUS od LOREALU je dostupná ve třech druzích podle typu pleti, tedy:

  • Normální až smíšená pleť
  • Normální až suchá pleť
  • Suchá až citlivá pleť

Výhodou je i složení péče HYDRA GENIUS, protože je lehké, nelepivé, osvěžující a nemastné.

HYDRA_GENIUS_LOREAL

 

K dostání je od února a cena této nové péče je kolem 299 Kč (cena se však může u různých distributorů lišit).


BIOPOTRAVINY EnerBIO Z DROGERIE ROSSMANN

Už dávno neplatí, že si v drogeriích koupíte jen kosmetiku. I já tam pravidelně nakupuji trvalivé potraviny, které mi mnohdy přijdou daleko kvalitnější než ty z řetězců Když mi v pondělí dorazila domů zásilka bio potravin značky EnerBIO z drogerie Rossmann, byla jsem nadšená, protože spoustu z toho jsem nikdy nevyzkoušela. Nadšený byl i mlj muž (což je z mých zásilek málokdy, protože to neustále zabírá spoustu místa :D), který dodal, že je to prý nejlepší zásilka, kterou jsem dostala.

ENERBIO_ROSSMANN


A jaké jsou výhody řady EnerBio?

× Většina produktů je vegetariánská, veganská a mnoho z nich je bez lepku.
× Značka Byla oceněna certifikátem Green Brands Germany 2017/2018 a je označená certifikátem EG- OKO-Verordnung s logem EU pro biopotraviny
× Značka zahrnuje široký sortiment výrobků, navíc za velmi přijatelné ceny.

ENERBIO_ROSSMANN


Na co se těšíme doma?

Já se těším třeba na zajímavé pomazánky s příchutí hořčice a rukoly nebo pikantní cizrnovou pomazánku se zázvorem. Moje dcera samozřejmě na gumové medvídky, i když já bych byla raději, kdyby si dala sušená jablíčka (haha) a můj muž se rozhodně těší na všechny musli výrobky, které pravidelně snídá.

ENERBIO_ROSSMANN ENERBIO_ROSSMANN ENERBIO_ROSSMANN


RITUÁLY ŽEN PO CELÉM SVĚTĚ OD DOVE

Kosmetika Dove, o které vám píšu pravidelně, představila nové a voňavé produkty. V nabídce tak najdete kokosový antiperspirant s 0 % alkoholu (inspirováno rituály indických žen), tělové mléko s ovesným mlékem a medem acacia (isnpirováno rituály severských žen) – na to se těším nejvíce, sprchový gel se zeleným čajem Matcha a květy sakury (inspirováno rituály japonských žen) bez sulfátů a parabenů a avokádový krém na ruce, který ode mě již znáte (inspirováno rituály žen střední Ameriky).

DOVE


Spolupráce se značkami Loreal, Rossmann a Dove

 

 

 

 

 

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *