JAK NA KRÁSNÉ VLASY

Téma vlasy. O to bych mohla psát tisíce odstavců a neskončila bych nikdy. Ty moje jsou extra jemné. Třeba udělat si na vlasech vlny bych přirovnala k pavučině, do které fouknete a ona se rozpadne. S výjimkou toho, že do mých vlasů nemusíte foukat. Stačí udělat z koupelny tři kroky a je po vlnách (nebo po čemkoliv jiném). Po zimě jsou navíc poškozené horkým vzduchem z každodenního fénování. Nemluvě o smršti hormonů, které převálcovaly celé moje tělo po porodu.

loreal_color_riche_shine_like_a_boss

Svoje nejlepší období prožily během těhotenství, kdy byly lesklé, pevné a dokonce jsem měla pocit, že jich je i víc. Věděla jsem, že tak krásné je mám jen na pár měsíců, a také jsem věděla, že pokud je chci mít v podobném stavu i nadále, musím jim věnovat extra péči. Stejně jako nezanedbávám starost o pleť, snažím se stejnou péči věnovat i vlasům. Proto jsem byla ráda, že jsem v několika minulých zásilkách obdržela následující produkty.


SMÝVATELNÉ MASKY  L’BIOTICA Z ROSSAMANNU

drogeriích Rossmann mají kromě jiného také v sortimentu masky v podobě luxusních čepic, které jsou napuštěné regeneračními maskami s obsahem aktivních látek. Já jsem vyzkoušela kokosovou masku, která má regenerační a hydratační účinky a pak masku manoli s vyhlazujícími účinky (vlasy jsou snadno rozčesatelné, lesklé, měkké a regenerované.

LBIOTICA_VLASOVE_MASKY

Masky se nanáší díky čepicím, do kterých jsou vpuštěné aktivní látky, velmi snadno. Čepici si jednoduše nasadíte, několika pohyby látky rozmasírujete po povrchu hlavy, necháte působit 15 až 20 minut a důkladně opláchnete.

LBIOTICA_VLASOVE_MASKY


RAPID REVIVER

Je mi ale jasné (a sama dobře znám) že ne vždy máme dvacet minut, nicméně vždy chceme mít krásné vlasy Značka Elseve od Loreal pro všechny spadající do této kategorie představuje řadu Rapid Reviver, tedy řadu, která spojuje to nejlepší z kondicionéru a masky do jednoho balzámu, a to díky aminokyselinám, jejichž nedostatek může být faktorem, kvůli kterému jsou naše vlasy poškozené.. Účinky tohoto balzámu jsou daleko efektivnější než kondicionér, ale na rozdíl od většina masek se nesmývá. Na výběr máte ze tří typů:

ELSEVE_RAPID_REVIVER_MASKY

  • TOTAL REPAIR 5 – intenzivně regeneruje poškozené vlasy
  • EXTRAORDINERY OIL – extra výživa pro suché vlasy
  • COLOR-VIVE – intenzivně chrání barvené vlasy

MOJE MATEŘSKÁ

Minulý týden mi skončilo šestinedělí. Sláva. To zas byla jízda, že vám o něm musím (chci) napsat článek. Možná to zachrání kdejakou maminku od pocitu, že selhala nebo snad, že je špatná maminka. Žádná nejsme špatná. Jsme všechny milující bytosti, jen je toho na nás trochu moc. V koktejlu s nevyspáním, starším sourozencem a s hormony, to s námi hází sem a tam až se občas můžeme ztratit. No, takže hurá, je to za mnou a s tím vším i nějaké zlé myšlenky. Zase jsem naskočila do vlaku směr „pozitivní“ a všem maminkám, včetně mě samotné, vzkazuji: „Jsme dokonalé: Poděkujme si a obdivujme se.“ Na zdraví.

PROSECCO TIME

PODPIS


Spolupráce s Rossmann a Loreal

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *