INSPIRACE ZE ZOOT.CZ

V pondělí večer jsem v rámci spolupráce se ZOOTem, zavítala do jejich výdejny na Anděl (pokud to tam budete hledat, vstup je hned vedle pokladen kin CineStar a hned vedle je zas úžasné tapas bistro se zábavným panem majitelem z Kuby, který má kromě dobrého jídla také perfektní vína), kam jsem si objednala několik kousků oblečení a rovnou vám je i nafotila. Protože byly prostě top a musím říct, že se mi stává docela málo, abych si objednala tolik kousků oblečení a bot, a sedlo mi naprosto všechno. Budu moc ráda, pokud mi napíšete, co se vám na mě líbilo nejvíc. A rovnou vám pod fotky dám i jednotlivé linky do obchodu, protože kdo by nechtěl ultra trendy džíny za 300 Kč, že. Na jednotlivé zmíněné kousky z fotek se dostanete lehce po kliknutí na odkaz ZDE (níže)

Černé zkrácené straight díny do pasu Dorothy Perkins (PRVNÍ FOTKA), které jsem osobně hledala velmi dlouho všude možně a nikde mi nesedly: ZDE
Krásné a velmi pohodlné zkrácené modré skinny fit džíny (DRUHÁ FOTKA):
ZDE
Úchvatné zelené páskové sandálky (NA OBOU FOTKÁCH): ZDE

ZOOT.CZ

Džíny s hvězdičkami jsou na zoot.cz již vyprodané, nicméně u další fotky najdete jiné, které jsou stálek dispozici, a to dokonce za 300 :)
Tričko s potiskem (moje láska!): ZDE
Naprosto dokonalé semišové černé sandálky se zlatým detailem na podpatku a krásným vázáním: ZDE
(K dostání jsou i v červené barvě, ty jsou navíc ve slevě :))

ZOOT.CZ

Tmavě modré zkrácené skinny džíny s trendy třásněmi na spodku nohavic, POZOR ZA 300!:ZDE
Božské sandálky v metalické (zlaté) úpravěZDE

a tady máte botičky z outfitů z blízka …

ZOOT.CZ ZOOT.CZ ZOOT.CZ


NOVÉ VEGANSKÉ RTĚNKY LUSH

Produkty značky Lush vám představuji celkem pravidelně a ani dnešní BLOGWEEK není výjimkou. Tentokrát Lush představuje 13 nových veganských rtěnek v nádherných odstínech růžové barvy. Všechny rtěnky jsou k zakoupení bez obalu za cenu 279 Kč, a pokud je nemáte kam dát, můžete si rtěnku objednat rovnou s znovupoužitelným obalem od Lush za 229 Kč.  Rtěnky jsou k dispozici pouze online – ZDE
Já jsem si vybrala odstín Jaipur, který je na jaro přímo dělaný! Konečně také jiný než červený odstín, že 😊

VEGANSKE_RTENKY_LUSH VEGANSKE_RTENKY_LUSH


KOSMETICKÉ POTŘEBY PRO MIMINKA A MAMINKY BEL BABY 

Vlhčených ubrousků, stejně jako prsních vložek pro kojící maminky, vatových tyčinek a podobných věcí není nikdy dost. Stejně jako balónů na hraní. Proto nás doma velmi potěšila zásilka kosmetických potřeb pro děti (a koneckonců i maminky). Produkty mě osobně připadají skvělé, protože například vlhčené ubrousky obsahují přírodní oleje a  vatové tyčinky jsou zakončené kuličkou, které zabrání vniknutí tyčinky do zvukovodu. A když to píšu, opravdu mluvím ze své vlastní zkušenosti, jelikož jsem minule načapala svou mladší dcerku, jak si čistí uši těmi normálními tyčinkami bez zakončení a věřte mi, že jsem se dost vyděsila, kam až si to strčila. Takže tuto „vychytávku“ beru jako nutnost.

BEL BABY

 

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *