NOVÉ, NAPROSTO BOŽÍ RTĚNKY ROUGE SIGNATURE (L´ORÉAL)

Jmenuji se Lenka a jsem rtěnkový maniak. Pokaždé, když mi v balíčku s produkty dorazí vybrat k otestování rtěnka, jsem v sedmém nebi. Nejinak tomu bylo i minulý týden, kdy mi kurýr přivezl několik nových rtěnek Rouge Signature od L´oréalu. Nové, syté odstíny, které na rtech nezanechávají ten nepříjemný pocit ze složení, které zaručuje dlouhotrvající efekt. Tyto rtěnky na rtech opravdu neucítíte. Já jsem si z celé široké škály těchto nesmazatelných rtěnek nejvíc zamilovala odstín I don´t (113), ale vy se třeba zamilujete do vínové, růžové nebo nude. Jejich cena se pohybuje kolem 300 Kč, ale samozřejmě se může v každém řetězci, kde ji koupíte, nakonec trochu lišit.

ROUGE_SIGNATURE_LOREAL ROUGE_SIGNATURE_LOREAL

 

ODSTÍN I EXPLORE
ODSTÍN I EXPLORE 116
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
ODSTÍN EMPOWER 110

VODĚODOLNÁ ŘASENKA UNLIMITED (L´ORÉAL)

Dalším produktem v zásilce byla řasenka. Těch sice doma nemám tolik jako rtěnek, nicméně na kvalitu si u nich potrpím snad ještě více, Přeci jen, zatímco rtěnku můžu během dne snadno upravit, u očí jsem ráda, když tam drží vše, jak má. U s touto Unlimited od
L´oréalu 
jsem naprosto spokojená. Jednak je voděodolná, takže mi „oči netečou“, kdykoliv začnu slzet, a za druhé dá se i přesto odlíčit pouze za pomoci teplé vody. Já jsem to zkoušela, jde to, ale sama za sebe musím říct, že se beztak raději odličuji odličovadlem na bázi oleje, se kterým to jde přeci jen o poznání lépe.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


PŘELOM, SMÍCHEJ, AKTIVUJ – NOVÉ PLEŤOVÉ MASKY FRESH MIX OD GARNIER

Slyšely jste někdy o textilních maskách Fresh-Mix od značky Garnier? Jsou kombinací séra a suché tkaniny. Masku si tak sami připravíte, tím že ji přeložíte, smícháte a připravíte k aplikaci na obličej. Textilní část je vyrobena z mořské řasy a je suchá až do okamžiku, kdy ji „napustíte“ sérem , které je od textílie do té doby oddělené. Na výběr máte ze dvou masek, a to Vitamin C Shot pro zářivou a hladkou pleť a Hyaluron Shot pro okamžitě vyplněnou a svěží pleť. Obě jsou fantastické a každá stojí cca 80 Kč (opět se můžou ceny v jednotlivých obchodech mírně lišit)

MASKY FRESH-MIX OD GARNIER

 


L´oréal spolupráce

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *