Nová řada vlasové péče Elseve Dream Long

Vlasy jsou naší korunou, a proto bychom jim měly věnovat maximální pozornost. Díky spolupráci s Elseve teď testuji jejich novou řadu pro poškozené vlasy. Přiznám se zcela bez obalu, že na vlasové péči mě stejně jako produkt samotný, zajímá také vůně. A tady se teda tesař fakt neutnul. Nádherná, sladká vůně si mě vůně dostala. Z celé řady můžete vyzkoušet můžete jak šampón, balzám, tak i masku a krém na vlasy, který se nanáší před žehlením nebo fénováním.

elseve_dreamlong


Jaro v CCC 

Jaro v CCC pokračuje. Já jsem tam byla omrknout, co je u nich nového, no a s prázdnou jsem samozřejmě neodešla. Domů jsem si odnesla sandálky v okrové barvě na blokovém, nízkém (čtěte pohodlném) podpatku a jedny espradilky v béžové barvě k šatů, které jsem si minuý týden na léto objednala v Zaře (další gulity pleasure). No a protože tam měli zrovna akci 20 % pro stávající zákazníky z ceny dolů, přibalila jsem taky šátek, dvoje punčocháčky pro Esterku a jedny ponožky. A za to vše jsem uplatnila kupón v hodnotě tisíc korun. A všichni jsme happy. A tím všichni, myslím mě a Ester, protože Lilly toho ještě moc nechce, zatím se hlásí o jídlo a suchou plenu 😊)

Boty_CCC Boty_CCC

 

Moms Day s Olympus a slevový kód pro vás

Před týdnem jsem měla možnost se zúčastnit krásné akce značky Olympus zaměřené na maminky s dětmi (vesměs mamablogerky). V rámci akce jsem mohla usednout před zrcadlo a nechat se zkrášlit  stylistkou, pak si nechat nafotit portrétové foto, pochutnat si na výborném občerstvení a dát si skleničku prosecca. Jak asi víte, focení je téměř hlavní náplň všech blogerek a každá chceme co nejhezčí fotky. Právě proto jsem si před rokem pořídila fotoaparát Olympus PEN generace 8, který má skvělé funkce jako například propjení s telefonem a focení na  živý náhled. Spoustu fotek si tak můžu udělat sama, a neotravovat s tím pořád mého muže (který jak tušíte to vysloveně miluje a nemůže se dočkat toho, když na něj vitasím prosbu o jednu fotku 😊. Ona to totiž nikdy jedna fotka není, je jich tak patnáct a z toho jedna povedená 😊) No a foťák samozřejmě používám i na všechny hezké fotky holek, za které „může“ nejen PEN, ale také objektiv 45mm, který laicky řečeno udělá takové to rozostřené pozadí a zaostřenou postavu (nebo cokoliv, co zaostřit chcete). I vy teď máte možnost pořídit si cokoliv od Olympusu, navíc se slevou 15 % a to do 12. května. Stačí zadat kód MAMS-2019-NAB1. Stránka pro aktivací kódu je http://www.mujolympus.cz/vip.

Olympus_Moms_Day Olympus_Moms_Day Olympus_Moms_Day Olympus_Moms_Day

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *