Krásný den vám všem přeji. Taky vám přijde, že ten čas utíká čím dál rychleji? Nejenže tu pozítří zase máme nový měsíc, můj milovaný listopad, ale brzy se všechna města na světě zahalí do vánoční atmosféry a my zase budeme chodit po vánočních trzích s teplým svařákem (váš případ) nebo horkým kakaem se šlehačkou či čajem (můj případ).

caj

PODZIMNÍ NÁLADA

S podzimem a zimou máme chuť na jiné barvy, jiné oblečení i jiné líčení. Já se ráda držím klasiky, tedy zemitých odstínů, a to v obou případech. Miluju béžové svetry a letos jsem se odhodlala i k vyzkoušení podzimních odstínů u make-upu.

SVETR


PODZIMNÍ NOVINKY L’ORÉAL

Skvěle mi k tomu nahrála zásilka novinek od L’oréal a já tak mohla otestovat několik podzimních produktů, které bych vám zde ráda představila.

loreal1


70 % PŘÍRODNÍCH INGREDIENCÍ

Začnu produktem, který jsem ve své kosmetické taštičce měla snad již třikrát. Pudrem L’oréal True Match. Dokonalé spojení. Tentokrát se těším, že ho v rámci spolupráce vyzkouším s jeho vylepšeným složením. Má totiž 70 % přírodních ingrediencí, a to je poslední dobou něco, co slyším velmi ráda. Velmi zvědavá jsem také na rozjasňovač a tužku na obočí v jednom. Tenký hrot vám má pomoci v dokreslení obočí, zatímco rozjasňovačem zvýrazníte jeho klenbu. Obzvlášť na tužky na obočí jsem velmi náročná, a tak se těším, zda moje Lancome tužka bude mít novou konkurenci.

pudr
NOVÁ ŘASENKA BEZ LIMITŮ

Velmi mě potěšila i nová řasenka L’oréal Unlimited, a to v první řadě proto, že mi moje stará řasenka právě došla. Tato je unikátní v tom, že se přizpůsobí tahu vaší ruky a řasám, jelikož má velmi ohebný kartáček. Jejím použitím máte snadno docílit natočených řas a nevykroutit si u toho ruku. Takže seznamte se, toto je nová řasenka bez limitu.

rasenka


ČOKOLÁDOVÉ POKUŠENÍ, KTERÉMU MŮŽETE ODOLAT

Z celé zásilky mě ale nejvíc potěšily L’oréal rtěnky s čokoládovou příchutí, které Loreal nabízí v sedmi nádherně podzimních barvách. Jsou navíc dokonale matné (jejich formule obsahují podobné částice, jako třeba krémy, které vyhlazují pokožku), a tak budou vaše rty extra hladké a hebké. Co říct na závěr? Snad jen dobrou chuť a krásný podzim.

RTENKY
VÁNOČNÍ BALENÍ EOS BALZÁMŮ NA RTY

Na Vánoce se chystají kosmetické společnosti snad celý rok. A je to vidět. Nádherné balení, po Vánocích voňavé produkty, které bych nejraději snědla. Jinak tomu není u EOS produktů. Tentokrát si pro nás na Vánoce přichystali limitované balení tří balzámů na rty, kde najdete příchutě Organic Vanilla Bean, Organic Chai a Dazzling Ruby Lip Tint. Ten je rozhodně mým favoritem, jelikož dodá rtům nádhernou rubínovou barvu, která je zároveň jemná a přitom dostatečně výrazná. Mimo balíček si můžete samostatně koupit příchuť Cranberry Pear, jež má rty hydratovat.

 

Upřímně, nevím, do čeho jsem se zamilovala víc. Ale rozhodně hodlám být maximalista a použivat všechno :-)

MĚJTE SE KRÁSNĚ


*Tento článek vznikl ve spolupráci se značkou L’oréal a EOS.

podpis

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *