Krásnou středu vám všem. Máme tu listopad a s ním občas i sychravé počasí, které je ovšem úplně ideální na horkou čokoládu, knihu, teplou deku a nejrůznější domácí kosmetické procedury. Takže pokud nevíte, co s takovým šedým, upršeným podzimním dnem, inspirujte se.

BLOGWEEK7


VÁNOČNÍ NADÍLKA OD LUSH

Kdybych nebyla těhotná, okamžitě bych hupsla do vany a dala si pořádně vařící vanu, zapálila bych si svíčky, vedle postavila dvě deci červeného vína, zavřela oči a relaxovala. Pokud i pro vás je toto něco, co by vám zpříjemnilo večer, mám tu pro vás tip, jak si takovou koupel zpříjemnit ještě víc. Lush totiž moc dobře ví, jak své zákaznice potěšit. A tak přišla s těmito dvěma (vlastně už vánočními) produkty. To kulatější je koupelová bomba „Cheery Christmas“ ze sicilských citrónů. Stačí napustit vanu, vhodit a užít si směs barev a vůně esenciálních olejů.
Druhým produktem je koupelová pěna Candy Cane, která jen dokazuje, že i takové výrobky lze prodávat bez obalu. Stejně jako předešlá bomba, je i tato kouzelná vánoční hůlka ze sicilských citrónů, ale také z bergamotu. Potěší všechny, kteří si ji budou chtít užít víckrát. Hůlku stačí podržet v proudu tekoucí vody a po chvilce odložit na suché místo.
A když ne pro vás, ideální pro kamarádky k Vánocům.

LUSH

 

HAPPY BIRTHDAY 

A o víkendu jsme slavili. Vlastně od července slavíme každý měsíc kontinuálně. Tentokrát to byla oslava výjimečná, protože byla mojí dcery. A k oslavě prostě patří balónky, cupcaky i dort. A protože všechno pečeme pokaždé doma, v pátek to u nás vonělo po čokoládě od rána do večera. Oslava se vydařila, vzhůru tedy do pátého roku. Leckdo si zasteskne, že by chtěl zastavit čas. Já ne. Jsem ráda, že to utíká, že to má spád a baví nás to. Není mi líto jediného prožitého dne a vždycky se těším na ten další. Vždyť život je o plynutí, ne o zastavení.

45378667_2215279675408932_8205792455052754944_n_edited


NOVINKA OD GOODGLASS

Z mých instagramových postů i blogových příspěvků jistě víte, že jsem si velmi oblíbila lahev GoodGlass z dvojitého skla, ve které vydrží nápoj teplý přibližně dvě hodiny (moje záchrana na hřiště). No a k této láhvi z udržitelných materiálů brzy přibyde sourozenec. A já budu mít tu čest ji/ho vyzkoušet. Zatím o této novince nevím o moc víc, nicméně se těším, co nového další z rodiny GoodGlass přinese. A vy se můžete těšit se mnou.

GOODGLASS


MERUŇKY Z ROSSMANNU I V ZIMĚ

Řeč je o mé oblíbené vegan friendy tělové a vlasové řadě Nature Box, která je k dostání v drogeriích Rossmann. Není to poprvé, co něco od této značky zkouším, a tak již teď za ni mohu dát ruku do ohně. A dle vašich včerejších ohlasů na instastories nejsem sama. Zatímco v koupelně „dodělávám“ avokádovou řadu, která je určená pro regeneraci vlasů a zářivou pokožku (avokádo obsahuje vitamíny A, B, C, D, E, které stimulují tvorbu kolagenu a biotin v něm zase popdorruje produkci keratinu) už teď se těším na meruňkovou chuť. A co si říct k meruňce? Meruňkový olej obsahuje nenasycené mastné kyseliny a vitamín A, díky nimž je pokožka krásně hydratovaná a chráněná jakousi ochrannou bariérou zároveň. Meruňková řada je vytvořena pro jemnou pokožku a hladké, lesklé vlasy.

AVOK

Jak jsem již řekla na začátku, tělová a vlasová řada Nature Box je založena na přírodních ingrediencích. To znamená, že nějakou dobu může trvat než si na ně, zejména vaše vlasy zvyknou. Obzvlášť pokud jste do této doby používali kosmetiku založenou na nepřírodní bázi. Dejte jim i sobě čas se zregenerovat. Účinky přírodních přísad nejsou (jako u těch syntetických) vidět hned, za to jsou pro vás lepší a dlouhodobě rozhodně efektivnější.

nature box

 

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

podpis


*SPOLUPRÁCE S LUSH, GOODGLASS, ROSSMANN

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *