Krásnou středu vám všem. Doufám, že týden utíká podle vašich představ. Já se pomalu ale jistě „přesunula“ z druhého do třetího trimestru. Ačkoliv se říká, že ten druhý je pro ženy nejpříjemnější, zatím se pořád cítím krásně a žensky, a to i dva měsíce a kousek do porodu. Bezesporu je to tím domácím klidem, nicméně svou zásluhu na tom mají také nádherné podzimní barvy matných rtěnek s čokoládovou příchutí, které mi před nedávnem došly v zásilce od mé oblíbené značky L’Oréal. Opravdu.

46190008_2190479177945253_3872678526545035264_n

Podzimní barvy na rtech 

Podívejte se teď se mnou, jak tyto matné rtěnky L’Oréal ypadají naživo. Tedy na rtech. Jejich čokoládovou vůni k vám sice přenést nemohu, ač bych moc ráda, ale alespoň vám mohu realističtěji přiblížit jejich krásné barvy. Rtěnek je dohromady sedm, a barevně se v nich najde, dovolím si říct, snad každá žena. Několik nude odstínů střídají zemité hnědé, královsky rubínová a samozřejmě nechybí ani sytě červená klasika. Ta se vám na mě podle reakcí líbila nejvíce. Já si však myslím, že je to i tím, že jste u mě na tuto barvu zvyklí. Sama jsem se totiž odhodlala (zejména teď na podzim) zkoušet i jiné než červené odstíny a zatím musím říct, jsem nenašla jedinou, které bych se záměrně vyhnula. Ale samozřejmě i já mám své favoritky. Těmi za mě jsou nude odstíny 842, 844 a všechny výraznější odstíny 862, 868 i 864. Takže prostě skoro všechny 😊 Jaké se líbí vám?


GOODWOOD

O novince od MyGoodGlass jsem vám psala v Blogweeku z minulého týdne. Nic moc jsem o ní nevěděla a popravdě jsem si nedokázala představit lepší verzi GoodGlass, kterou jsem zatím celý podzim používala. Tedy lahev s dvojitým sklem (jak název Glass napovídá), která udrží teplý i studený nápoj po dobu několika hodin. Když mi přišla GoodWood, pochopila jsem v čem je lepší. Tak za prvé, je lehčí, což se vždycky hodí. Obzvlášť, pokud s ní, stejně jako my, chodíte na hřiště, a tak kromě lahve nosíte ještě krabičky se svačinkami, v lepším případě jen koloběžku a v horším případě kolo a nákup. Nová GoodWood je totiž z přírodního bambusu (proto GoodWood). Vnitřek těla však tvoří dvojitá vrstva nerezové oceli s vakuovou izolací, která udrží váš nápoj teplý po dobu šesti hodin a studený dokonce hodin dvanáct (na rozdíl od GoodGlass, která udrží nápoj teplý či studený hodiny dvě).
Udržitelné materiály jsou skvělým bonusem a co víc, papírový obal, ve kterém vám GoodWood přijde, lze využít třeba na výkresy vašich dětí nebo jako praktická krabička na těstoviny (má totiž stejně tubusový tvar). Ať žije recyklace věcí 😊

46174814_375909146510887_1056262574120632320_n


HM x Moschino

8.listopadu zajásali všichni milovníci italské luxusní značky MOSCHINO, která světu představila několik svých kousků ve spolupráci s módním řetězcem HM. Měla jsem tu možnost zúčastnit se velkolepé párty, která se konala ku příležitosti uvedení kolekce o den dříve v docela nově zrekonstruovaných a nádherných prostorách HM v Myslbeku. HM je moje oblíbená značka a byť preferuji jejich švédský minimalismus a nadčasovost, líbí se mi tyto cool spolupráce, pro které je řetězec HM známý už léta. Bála jsem se toho, jak si v sedmém měsíci poradím s outfitem, nakonec to však šlo docela samo. Zahalila jsem se do černé, zvolila několik málo zlatých šperků, obula moje nové traktorky z CCC a na chvíli vyrazila do společnosti za doprovodu milé Soni z blogu Running2. No a moc jsme si to užily 😊. Takže jaká značka bude další?

IMG_7513

Nadčasový styl s Pietro Filipi

Když mě s nabídkou spolupráce oslovila značka Pietro Filipi, neváhala jsem ani vteřinu. Sama od této značky několik kousků již vlastním a nedám na ně dopustit (kdybyste chtěli vědět jaké, napište mi 😊). Řekla jsem si, že výběr pojmu po svém. Mým osobním úkolem tentokrát bylo ukázat všem nastávajícím maminkám, že je zbytečné investovat tisíce do těhotenského oblečení na několik měsíců, když je možné investovat podstatně menší částku za kousky, které nám zůstanou i po porodu. Dalším mým přáním bylo najít mezi věcmi takové, které budou ladit k sobě, ale zároveň se budou dát lehce nosit samostatně. A posledním cílem bylo vybrat oblečení, které bude nadčasové, tedy bude se dát nosit i o několik sezón později. Z Pietra Filipi jsem tak odcházela s úžasným krémově bílým rolákem z viskózy a s  krásným sakem ve skořicové barvě s 96 % podílem vlny. A včera jsem tento nákup obohatila ještě o sladce růžový rolák, pro které jsem ještě v butiku vymyslela skvělé kombinace. Ah.

46162321_255189785174077_2471744856985174016_n

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

podpis


Solupráce s L’Oréal, Goodwood, Pietro Filipi

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *