Umím si představit, že tento týden začal pro někoho šťastně a pro někoho nešťastně. Řeč je o sněhu. Já nevím, jak vy, ale já sníh miluju a po úmorném vedru v létě, si tohle počasí užívám dosyta. Navíc (možná kvůli instagramu) mám tento rok velmi časnou vánoční náladu, o to víc si tedy za pohledu na padání vloček užívám rozsvícená světýlka. Ano už 😊

VANOCE


Vánoční soutěže na Instagramu v plném proudu

Spolu se značkami, se kterými spolupracuji, jsme si pro vás na Vánoce (nebo spíš před nimi) pipravili vánoční soutěže. Tento týden se můžete těšit na soutěž o první balíček EOS balzámků na rty spolu s DOVE sprchovým gelem s okurkou, který zbožňuji a Signál zubní pastou s kartáčkem, když už budeme mít brzy na programu to vánoční mlsání :-) Pokud po něčem novém a voňavém toužíte, určitě sledujte můj Instagram – ZDE – INSTAGRAM ZEZIVOTAZENY, kde od dnešního dne budou probíhat vánoční soutěže každý týden.

VANOCNI_SOUTEZ

 

Matné rtěnky

LOREAL

Během posledních několika týdnů se mi doma sešlo na testování několik rtěnek. Jako poslední jsem měla možnost vyzkoušet matné rtěnky od Loreal, Color Riche Matte – ve světle fialovém a lehce naoranžovělém odstínu. Rtěnky vydrží na rtech dlouho, jsou příjemné a zároveň rty nevysušují. Navíc na rtech nevypadají příliš výrazně, a tak se hodí i do společnosti, kam se sluší nosit jemnější styl líčení.

LOREAL_COLOR_RICHE_MATTE

 

MARY KAY

Skutečně velmi jsem si oblíbila matnou rtěnku od MaryKay, která působí až semišovým dojmem. Co se odstínu týče, ten je o nco výraznější již po první vrstvě.

MARY_KAY

 

Dětská zimní výbava Lindex_CCC Shoes

Kdo z vás už má děti, začíná pro něj nové roční období hlavně nákupy. To zimní se nese ve znamení oteplováků, péřových bund (u nás většinou vydrží dva roky, protože kupujeme maličko větší) a sněhulí, které kupujeme každoročně nové. Zimní, nebo chcete-li lyžařské oblečení, jsme letos pořídili už v září během dnů Marianne a sněhule jsme pod Esterky dozorem vybrali v obchod CCC – přes službu REZERVUJTE-VYDVEDNĚTE. Šlo nám hlavně o to, aby byly teplé, funkční (nepromokavé) a byly snadné na nazouvání. Barevně jsme vybrali tmavší, protože po sněhu bývá v Praze často bláto. A i když se mi na dětech moc líbí světlejší barvy, zvolila jsem praktickou tmavší.

CCC_shoes

ccc_shoes
MĚJTE SE KRÁSNĚ :-)

podpis

 

 

 

 


Spolupráce s Loreal, CCC, EOS, DOVE

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *