OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Relax kdykoliv

Jako každá pracující maminka nestíhám relaxovat tolik, kolik bych potřebovala. Ačkoliv to může z mého Instagramu vypadat zkresleně, většinu času trávím prací v kanceláři, výchovou své dcery a samozřejmě péčí o domácnost (vařením, praním, skládáním prádla, neustálým sbíráním věcí, uklízením hraček atd. atd.).
A protože obden do sauny a vířivky chodit nemůžu, dělám si wellness doma. Napustím si vanu, přečtu si pár stránek v knih, popíjím vínko a užívám si mé oblíbené kosmetické procedury.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Tělové olejíčky KNEIPP

Poslední dobou jsem si vážné oblíbila tělové olejíčky, po kterých je má pokožka krásně hebká a vyživená. A protože jsem měla možnost vyzkoušet tělové olejíčky přírodní značky KNEIPP, chtěla bych se s vámi podělit o moji zkušenost.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


MANDLOVÝ KVĚT

Tělový olej Mandlový květ uvítají ty z vás, které trápí citlivější pokožka. Tento olejíček totiž obsahuje mandlový olej, vitamín E, arganový a slunečnicový olej, které podrážděnou a citlivou pokožku zklidní a zároveň hydratují. Mně osobně se osvědčila celá řada produktů Mandlový květ značky KNEIPP (sprchový gel i tělové mléko), a to nejen díky snadnému roztírání, ale také díky nádherné a velmi jemné a nevtíravé vůni všech tří produktů. Tělové mléko užívám ráno, večer si ráda dopřeji více promašťující péči v podobě olejíčku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


PUPALKA

Tělový olej Pupalka uvítají ty z vás, jejichž pokožka je velmi suchá až se sklony k dermatitidě. Zklidňuje napjatou pokožku a dodává ji potřebnou hydrataci. Tento olejíček totiž obsahuje takové přírodní látky a oleje, které se vyznačují vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin. Je to například zklidňující pupalkový olej, (opět) jemný mandlový olej, bambucké máslo a urea spolu s vitamínem E a Panthenolem, který má taktéž zklidňující účinky. Produkty KNEIPP Pupalka jsou určené skutečně pro extrémně suchou, popraskanou a šupinatou pokožku. Pokud právě vás takové problémy trápí, vřele doporučuji k vyzkoušení.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


ZPĚVŇUJÍCÍ TĚLOVÝ OLEJ – MUST HAVE :-)


Jako poslední mám olejíček určený všem ženám. A když říkám všem, tak to tak i myslím. Jedná se totiž o zpevňující tělový olejíček, jehož dlouhodobé používání vypíná a vyhlazuje problémové partie, tedy břicho, nohy, pozadí i paže. Zpevňující olej KNEIPP totiž obsahuje oleje z hroznových jader, který pokožku vyhlazuje a přírodní výtažky ze santalových plodů povzbuzují prokrvení pokožky. Samozřejmě nejlépe uděláte, pokud ho budete používat v kombinaci se zdravým životním stylem a sportem. Žádný olejíček vám nevykouzlí postavičku jako lusk, pokud budete večeřet knedlo-vepřo-zelo a nebudete se hýbat. Zpevňující olejíček KNEIPP však může být skvělým společníkem na cestě zdravého lifestylu a vy můžete mít dobrý pocit, že pro sebe děláte maximum 😊.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 O přírodní značce KNEIPP, její filosofii i jejích produktech se můžete dočíst na oficiální stránce značky – zde: https://goo.gl/pXHwxy

Krásný den!

podpos

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *