IMG_0630-2


Pánský styl

Krásnou neděli. Musím na sebe prozradit, že v módě miluju rozpolcenost. Ucelený styl nemám. Do svého šatníku jsem sice zakomponovala ve velké míře jakousi nadčasovost, avšak oblékám se ráda do naprosto elegantních a byznys kousků, stejně jako do baggy džínů. A nejlépe to pak všechno kombinuji dohromady.

Na pánském stylu miluju jednoduchost. Všimla jsem si, že nejvíce se mi líbí muži, kteří se oblékají jednoduše, ale zároveň chic. To často znamená modrý oblek s bílou košilí a třeba barevnými ponožkami nebo ten samý oblek v kombinaci s bílými teniskami. A proč se vlastně vždycky inspirovat pouze ženským pohlavím, když to lze i u mužů.

IMG_0610-2


Bílá košile

Přiznám se, že historii odívání moc neznám (třeba dohnat), ale tipla bych si, že za dávných časů  byla košile ryze pánskou záležitosti. V dnešní době naopak neznám ženu, které by v šatní skříni nevisela. Hodí se totiž ke všemu. A když říkám „ke všemu“, tak to tak i doopravdy myslím. Od pouzdrových sukní, přes chino kalhoty po boyfriend džíny.
Teda pokud vás nenapadne třeba kombinace s legíny, což by byla katastrofa. Ale vy mě znáte a víte, že legíny patří do tělocvičen a nanejvýš na doma s delším topem.

IMG_0614-2


Něco extra

Už v jednom z mých minulých módních postů jsem se zmiňovala, že letos se v oblékání snažím víc experimentovat. Příkladem nechť jsou třeba tyto džíny s vyšším pasem v pytlovém (jak jsem si tyto džíny pojmenovala) střihu, které jsou navíc poseté flitry ve tvaru hvězdiček. Právě kontrast volného až rebelského střihu a dívčích hvězdiček jsem si skutečně zamilovala.
Protože jsou už samy o sobě džíny výrazné, budu je kombinovat vždy spíše s něčím jednodušším a jednobarevným. Vévodit budou jednodznačně bílé topy.

IMG_0625-2
Hravost

Kdyby se mě někdo zeptal, co mám na módě ráda, je to její schopnost vyjádřit něco bez toho, aby uměla mluvit. Kromě toho, že jste tím, co jíte a tím na co myslíte, jste i tím, co si na sebe oblékáte. Možná se vám to zdá povrchní, ale je to tak. I skrz módu vyjadřujeme všichni své pocity, nálady a postoje. A přesně to je na módě krásné, a proto mě tolik baví.

A co vy? Vymýšlíte rádi svoje každodenní outfity nebo je pro vás výběr oblečení věčným utrpením?

IMG_0621-2
Krásnou neděli Vám přeji!

outfit

podpis

Fotila: Barbora Pešková Photography

Please follow and like us:

2 Comments on Boyfriend Look

 1. Bobiknannie
  27. 2. 2018 at 14.37 (1 rokem ago)

  Moc pekný článok, krásne si to vystihla a s mnohým s tebou súhlasím. A páči sa mi, že máme podobný názor na legíny. :) A tiež som na tom tak, že jeden deň sa rada oblečiem elegantnejšie a na druhý som v športovejšom uvoľnenejšom štýle. Všetko je to o tom, ako sa v ten deň mám a akú mám náladu. Uvedomila som si, že to dosť ovplyvňuje po čom v šatníku siahnem.

  https://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  Odpovědět
  • zezivotazeny
   27. 2. 2018 at 14.48 (1 rokem ago)

   Mám to úplně stejně :)

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *