Když se tu s vámi bavím o módním stylu a nadčasovosti, nikdy nemám na mysli pouze módu či oblečení. Jde mi o celkový obraz. Množina, která obsahuje hezké a upravené oblečení ve správném střihu, chování i zdravý vzhled.

Herbadent_péče o ústní dutinu


Jako první se učíme starat se o zuby

Zuby jsou první, o co se v našem těle jako děti učíme starat. Když se jako malí naučíme pečovat o zuby, s největší pravděpodobností se naučíme starat dobře i o jiné části našeho těla. Třeba o pleť, se kterou si bez pravidelného čistění také můžeme zažít mnoho nelehkých situací. Narovinu ale, zuby jsou zuby, a když bolí, nedá se to téměř (až na nějaké těžké ekzémy) s pupínky srovnat.

I přes dokonalé čištění se samozřejmě může stát, že se tu a tam někdy objeví kaz či zánět, zase nejsme roboti. Líbí se mi, že značka Herbadent má ve svém sortimentu jak preventivní péči (Herbadent Original), i péči (Herbadent Professional), která obsahuje víc účinných látek a působí tak intenzivněji.

Herbadent_péče o ústní dutinu


Pozdě, ale přece

Pokud jste byl někdo z vás narozený stejně jako já kolem roku 1980 (já jsem ročník 1983), asi si pamatujete, že dětský chrup se za nás začal řešit zhruba v první třídě na základní škole, kdy jsme jako třída o třiceti dětech nekráčely do zubní ordinace k zubařce. Buď jste tenkrát na doktorku štěstí měli nebo ne. Já ho neměla a následky si nesu dodnes. Už jen představa, že nás tenkrát zubařka musela všechny vyšetřit (včetně vrtání) zhruba do hodiny, mě dost děsí.
Proto jsem každý den velmi vděčná za současnou péči i existenci značky Herbadent, díky níž vím, že si zuby nejen čistím, ale že si je navíc čistím tím nejlepším, co máme. Tedy bylinkami. A taky mě hodně těší fakt, že se jedná o českou značku.

Herbadent_péče o ústní dutinu


Ucelenost

Stejně jako mám u šamponu ráda, když je k němu kondicionér a balzám na vlasy, cením si, že k  bylinkové pastě na zuby Herbadent, má značka v sortimentu také gel na dásně, mezizubní gel k mezizubnímu elektrickému kartáčku (o kterém jsem psala v jednom z minulých článků), ústní vodu, či dokonce koncentrát ústní vody.

Herbadent_péče o ústní dutinu


Nové prodejní místo Herbadent v OC Smíchov

Pokud vás zajímá, v čem je značka Herbadent jiná než ostatní značky, ačkoliv to se snažím vysvětlovat dostatečně 😊, pak si můžete přijít pro rady a informace do nově otevřeného prodejného místa Herbadent v OC Smíchov, kde se na produkty můžete podívat a rovnou si nějaký koupit.

Herbadent_péče o ústní dutinu

PS: Herbadent toho má v sortimentu daleko víc a nejen na zuby, ale to až příště 😊Tento článek vznikl za spolupráce se značkou Herbadent

 

 

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *