Šedý Kabát

Dvouřadý široký kabát byla po celou dobu mého těhotenství na podzim i v zimě záchrana. Jeho široký střih se mi líbí i jako netěhotné, takže jeho nošení mým těhotenstvím rozhodně nekončí. Proč by taky jo, když jde o nadčasovou klasiku, která z módy jen tak nevyjde.

Já ho tradičně oblékala k džínám či černým kalhotám a svetru nebo saku. Jeho obrovskou výhodou je zmíněný široký střih, a to nejen v oblasti trupu, ale i v rukávech. Proč? Jednoduše se pod něj vejde teplý, huňatý svetr bez toho, abyste vypadali jako vycpané zvíře v učebně přírodopisu. Já sice úzké a vypasované střihy zbožňuju, ale v zimě, když teplota spadne pod nulu, jsou zase mírně nepraktické.

Šedý kabát

Nosit k sukni jsem ho vzhledem k tomu, že žádnou těhotenskou nemám, nezkoušela, ale myslím si, že k nějaké pletené, užší a delší, a v kombinaci s vyššími kozačkami na podpatku, by rozhodně mohl být cool.

Co se bot týče, na podzim (když bylo tepleji) jsem ho ráda nosila k mokasínám, teď v zimě ho převážně nosím k různým typům boots – což je v mém slovníku robustnější obuv, která zvlíádne veškeré nešvary počasí.

Protože je celá kombinace streetovější, zvolila jsem jako doplněk a ochranu proti všemu, co může v tuto chvíli padat z nebe, černou pletenou čepici. No a červenou rtěnku. Samozřejmě. Stejně je to ona, která celý outfit pořádně a parádně rozsvítí.

Kabát. čepice, džíny HM, Boty Reserved
Kabát. čepice, džíny HM, Boty Reserved

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

 

PODPIS

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *