Budu zcela upřímná, když řeknu, že mě uklízení baví. Baví mě jak proces samotný, tak i to, jak to vypadá, když už uklizeno je. Na úklid ale v žádném případě nejsem sama. Jednak si s manželem dělíme domácí práce půl na půl podle toho, na jaký typ úklidu máme zrovna chuť a kdo má víc času. A za druhé máme k ruce skvělé pomocníky, teď nemyslím naše děti, ty většinou stojí na druhé straně břehu, ale prostředky na úklid. Drogerie Rossmann právě představila svoji privátní značku ekologických mycích prostředků eco Freude, kterou mám momentálně možnost testovat.

eco Freude_Drogerie Rossmann


Čistý domov s eco Freude z Rossmannu

Co Vám budu povídat, čistící prostředky se v naší domácnosti opravdu neztratí. Kuchyňský stůl od jogurtu, na zemi vylité domácí limonády, kakaa, džusy, voda z vodovek. Upatlané umyvadlo i předsíňové zrcadlo, vana od špinavých bot. A neustále, neustále plný prádelní koš. A to jsem nezmínila odplenkovávání. Není toho málo a doma uklízíme prakticky nonstop.
A protože s námi v domácnosti žijí děti, které na všechna výše uvedená místa sahají, pokud je rovnou neolizují (jako třeba ukápnutý jogurt na stole), zrovna co se týče čistících prostředků, ráda vybírám ty ekologické.

eco Freude_Drogerie Rossmann

Prostředky eco Freude jsou veganskými mycími a čistícími prostředky, které se tak řadí mezi udržitelné řady myslící na životní prostředí. „Produkty jsou klimaticky neutrální, bez mikroplastů, obsahují 100 % přírodních ingrediencí a obaly jsou zhotoveny z recyklovaných materiálů“.

eco Freude_Drogerie Rossmann

Mezi mycí prostředky, které v řadě eco Freude patří:
Čistič na koupelny
Čistič na sklo
Prací gel na bílé, barevné prádlo i na vlnu a jemné prádlo
Prostředek na mytí nádobí s příchutí citrus/levandule nebo grep/eukalyptus
Univerzální čistič s vůní růže
WC čistič citrus šeřík

Kromě mycích prostředků nabízí značka eco Freude i bavlněnou utěrku na mytí nádobí a utěrky z recyklovaného mikrovlákna, které dokáží odstranit i mastné nečistoty. Bavlněná utěrka je ze 100 % kvalitní a certifikované bavlny z kontrolovaného organického pěstování.

eco Freude_Drogerie Rossmann eco Freude_Drogerie Rossmann

Za mě jsou produkty eco Freude z drogerie Rossmann skvělou volbou a výborným tipem na mycí prostředky. Zatím mám osobně vyzkoušený univerzální čistíč, ze kterého jsem nadšená (a který používám téměř na vše). Se všemi dalšími produkty vás budu postupně seznamovat v mých stories na Instagramu 😊

eco Freude_Drogerie Rossmann

Spolupráce s drogerií Rossmann

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *