IMG_3364


Stylová i za jarního deštíku

Krásný nedělní den. Po několika týdnech horkého počasí do České republiky zavítal déšť a nižší teploty. Zatímco alergici jásají, mně se po slunci stýská. Modré nebe a zlatá záře na něm mě dobíjela odjakživa. Ačkoliv si jako starší dávám pozor na UV ochranu, slunečním paprskům se nevyhýbám. Zpět však k dešti. Připravila jsem si pro vás dnes aktuální módní inspiraci, která se do takového počasí, které nás již pár dnů provází.

IMG_3354


Lehká bundička i tílko – vrstvení na jaro :)

Pod lehkou bundičku (já mám semišovou, ale kožená a koženková bude taky moc fajn) můžete obléct tílko. V případě změny teploty, které nebývají neobvyklé, se nebudete ani potit ani vám nebude muset být zima.

IMG_3356


Volnější kalhoty a černé boty do špičky

Volnější kalhoty nad kotníky s detailem mašle v pase mám již druhým rokem a považuji je za absolutně nadčasový kousek, který nosím často a ráda. Hodí se ke všemu a jednoduché bílé tílko s bundičkou nejsou výjimkou.
Také u černých botdo špičky slibuji, že je obujete mnohokrát. Špička krásně prodlouží nohu, a černá barva se hodí téměř ke všemu.

IMG_3369


Klobouk místo deštníku

Pokud se mi nechce tahat s deštníkem, dávám na hlavu klobouk, který mě spolehlívě ochrání před menší jarní přeháňkou. Při velké kolikrát ani deštník nepomůže, a co… zmoknout na durch, dát si doma  na zahřátí vanu s blublinkama a upíjet červené víno taky nezní špatně :)

IMG_3359

Outfit: Vše H&M

Mějte krásný zbytek víkendu a celý příští týden :)

podpos

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *