Konečně čtvrteční dopoledne, které se vyhlo klasické rutině – vstávání, sprcha, snídaně, cesta do školky, cesta do práce, maily. Nejenže ten den poprvé za tuto zimu nasněžilo (ano, já jsem měla opravdu radost, ano, možná je to proto, že neřídím), ale dopoledne jsem měla možnost strávit na Puma obchodě v Palladiu s dalšími milými ambasadorkami této značky. Chtěla bych napsat, že konečně dopoledne mimo office, ale doslechla jsem se, že můj blog čte i náš pan ředitel, takže si tuto poznámku raději nechám pro sebe :).

15007909_10211812330282804_1074087702_o

Na obchodě jsme posnídaly, prošly si dámskou tréningovou kolekci, vyzkoušely si to, co nám sluší nejvíce (všechno!), pak se z Palladia vydaly do protějšího Fitness Studia Kotva, kde na nás již čekala trenérka s krásnou lekcí Port de bras (jestli neznáte, rozhodně doporučuji lekci navšítvit).

DSC_2231

DSC_1931

Hodinka cvičení utekla jako nic. A protože my ženy jsme multifunkční a zvládáme zvedat levou ruku, pravou nohu a u toho ještě myslet na to, co nám chybí ve skříni, připravila jsem si v hlavě malý (dobře dlouhý a velký) Puma Shopping List.

DSC_2285

Jak říkám, ještě, že budou ty Vánoce. Správný a lehce odůvodněný čas na všechny ty shopping a wish listy a Must Haves, zejména pak ty sportovní. Jak jinak přežít blížící se kalorickou nadílku v podobě cukroví, bramborových salátů a nejčastěji zmiňované věty „dej si ještě!“  A jestli máte takové štěstí jako já, máte hned po Vánocích ještě narozeniny.

DSC06970

Puma Store, Palladium, Praha

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *