Co se zubů týče, znám pouze dvě skupiny lidí. Jednu, která s nimi problém nemá nikdy nebo velmi velmi zřídka, řekněme jednou za patnáct let. A druhou, která  v zubní ordinaci každoročně nechá částku blížící se ikonické Chanel 2.55. Já patřím do té druhé skupiny. A proto 2.55 nevlastním 😊. Ale díky spolupráci s českou značkou Herbadent sídlící na pražském Smíchově jsem objevila úžasný sortiment produktů zaměřující se jak na prevenci, tak i na případné akutní problémy. A nejen to!

Herbadent péče o ústní dutinu

Česká značka Herbadent z pražského Smíchova

Značka Herbadent pokrývá ve svém portfoliu kromě výrobků určené pro péči o zuby či dásně i produkty, které nemají se zuby společného nic. Těm se však budu věnovat v jiném článku. V tom dnešním bych Vám chtěla představit produkty z péče o dutinu ústní, ze kterých jsem přímo nadšená. A již mi dokázaly pomoct.  A pokud i vy chcete či budete chtít vyzkoušet kvalitu těchto produktů, na stránkách https://shop.herbadent.cz/ můžete až do konce července uplatnit 20 % slevový kód „NAZUBY“.

Elektrický mezizubní kartáček UBrush! HERBADENT

Elektrický mezizubní kartáček Herbadent UBrush!

Říká se, že v péči o dutinu ústní není až tak zásadní pasta jako kartáček. Je to logické. Zatímco pastou zubní plak a zbytky od jídel prostě neodstraníte, zubním kartáčkem ano. Zubní pasty mají takový, jak bych to řekla, kosmetický efekt. Umí dodat vyčištěným zubům punc a jednoduše řečeno, odstraňují zápach z úst. Kartáčky jsou prostě důležitější.
Kromě klasických zubních kartáčků má Herbadent v sortimentu i novinku, elektrický mezizubní kartáček UBrush!. Proč je vlastně mezizubní péče důležitá?  Jednoduše proto, že zuby nemají jen přední a zadní část, ale také hrany, mezi kterými se usazují zbytky z jídla apod. Pokud si tedy, i když dokonale, vyčistíte zuby zepředu a zezadu, nestačí to.
Já sama jsem ale na mezizubní čištění moc nebyla. Ne protože bych byla líná, ale jakýkoliv mezizubní kartáček, i ten nejužší, se do mých mezizubních prostor dostával stěží a hned se mi prohnul. A to tak, že do další mezírky jsem se s ním prostě nedostala. Na elektrický mezizubní kartáček UBrush! značky Herbadent jsem proto byla velmi zvědavá.

No nebudu vám lhát, má očekávání předčil na tisíckrát. Do mezizubních prostor se díky vibracím dostanu velmi snadno. Stačí jednou tam a jednou ven v každé mezírce a je hotovo. Péče o mezizubní prostory se tak smrskla z dlouhých desítek minut na o dost kratší dobu, a přitom mám mezírky vyčištěné lépe a kvalitněji. Kartáček navíc obsahuje i malé zrcátko, díky kterému vidíte zuby krásně zblízka a zabudované LED světýlko, který vám na čištění úžasně posvítí.

Elektrický mezizubní kartáček UBrush! HERBADENT  Elektrický mezizubní kartáček UBrush! HERBADENT  Elektrický mezizubní kartáček UBrush! HERBADENT

Bylinný mezizubní gel Herbadent

Součástí balení je nejen 11 různě velkých nástavců mezizubních kartáčků, ale také bylinný mezizubní gel. Ten obsahuje bylinné extrakty. A proč je dobré ho používat? Mezizubní gel usnadňuje zavedení mezizubního kartáčku, omezuje krvácení dásní a zklidňuje zanícené či podrážděné mezizubní prostory.
Spolu s mezizubní kartáčkem UBrush! tvoří naprosto úžasnou dvojici, která by rozhodně měla být součástí každé koupelny.

Bylinný mezizubní gel HERBADENT

Bylinný gel na dásně Herbadent

Dnes bych chtěla vyzdvihnout ještě jeden produkt, který mi neskutečně pomohl po zubním vyšetření, kdy mi nepříjemně natekly dásně a byly i na dotek velmi podrážděné, až mě pálily. Stačilo několik málo natření  dásní bylinným gelem na dásně, a bylo po problému. Dásně byly do chvilky bez napětí a otok splaskl.

20 % slevový kód „NAZUBY“ do eshopu Herbadent 

Jsem ráda, že mohu mít ve své koupelně tak kvalitní produkty a ještě raději, že pochází od české značky Herbadent. A nezapomeňte, na stránkách https://shop.herbadent.cz/ můžete až do konce července uplatnit slevový kód „NAZUBY“ až do konce července.

Herbadent péče o ústní dutinu

Spolupráce s Herbadent

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *