Značku Dermacol není snad ani třeba představovat. Neznám mnoho žen, který by z jejich bohatého portfolia kosmetických produktů nevyzkoušely aspoň jeden, ne-li více. Já sama jsem za celý život od Dermacolu vyzkoušela kvanta rtěnek, laky na nehty, několik krému, pleťových mlék i odličovacích prostředků. Díky spolupráci s drogerií Rossmann, se ke mě dostala čtveřice produktů, kterou již nějaký ten den testuji, a tak se tu dnes můžete těšit na mou recenzi. A spíš než na specifické údaje o složení vám napíši moji osobní zkušenost.

Testovala jsem tuto čtveřici produktů značky Dermacol
Testovala jsem tuto čtveřici produktů značky Dermacol

Hydratační rtěnka Magnetique

Jako milovnice rtěnek, to byla právě hydratační rtěnka, kterou jsem otevírala jako první. Přiznám se, že 80 % mých rtěnek tvoří matné rtěnky, které vydrží mé dvě ranní kávy, pusu na rozloučenou s manželem a dcerkou (která chodí do školky) a šmátravé ruce mé sedmiměsíční Lilly, která mě neustále za něco tahá, a je jí jedno jestli to je pusa, tváře nebo vlasy. Hydratační rtěnky mám ale ráda. Určitě se jim nevyhýbám. A to hlavně proto, že ty matné rty chtě nechtě vysušují. I když se jejich složení pořád vylepšuje, čas od času cítím, že mé rty potřebují změnu. Hlavně po létě, kdy na pleť působí i vliv slunce, jsou mé rty prostě suché. Proto hlavně na podzim a v zimě střídám matné rtěnky s těmi hydratačními. A co se těch hydratačních týče, mám raději odstíny, které nejsou tolik výrazné, právě kvůli tomu, že se snadnou rozmažou. Odstín rtěnky Magnetique, kterou jsem dostala, mě zaujal velmi. Takový totiž ještě nemám. Mám asi padesát odstínů rtěnek červených, ale takový jaky má hydratační rtěnka Dermacol odstín 05 ještě ne. Za mě je velmi žensky, elegantní, řekla bych temně růžový. Takový, který rty krásně zbarví, ale nestrhne na ně veškerou pozornost. Prostě odstín, který nevyleká. Skvěle se bude hodit na pracovní pohovor nebo první rande.

Hydratacni_rtenka_Magnetique_Dermacol


Řasenka XXL Selfie 

Co se řasenek týče, jsem velmi velmi vybíravá. Ne každá řasenka mi sedne a do koše po dvou použití jich už letělo několik. Mám totiž úzké oči a mastnou pleť (i víčka), a tak se snadno stává, že se mi řasenka obtiskne pod i nad oči. Na módních molech se možná rozmazaný trend nosí, no já mám raději, když barva zůstane, tam, kde má. Řasenka XXL Selfie od Dermacolu do koše neletěla. Jedná se o prodlužující řasenku s efektem umělých řas, ale já musím říct, že mi přijde hodně přirozená, a spíš tedy bude záležet na tom, kolikrát ji na řasy nanesete. Já sama přetáhnu řasenkou řasy jen párkrát, protože dávám přednost přirozenému vzhledu. Kartáček řasenky XXL Selfie řasy krásně rozčeše a oddělí, což mi velmi vyhovuje. Tu a tam se stane, že se mi po půl dni řasenka malinkato obtiskne na spodní víčka, ale je to tak nepatrné, že jsem to schopna přehlédnout. Za mě spokojenost.

Rasenka_XXLSelfie_Dermacol

Rtenka_Magnetique_Rasenka_XXLSelfie_Dermacol
Oba produkty vypadají velmi přirozeně. Pokud toužíte po výraznějším looku, jednoduše u obou produktů naneste víc vrstev..

Rtenka_Magnetique_Rasenka_XXLSelfie_Dermacol


Tělový olej Aroma Ritual Stress Relief

Z tělového olejíčku Dermacol Aroma Ritual Stress Relief s příchutí hrozny & limetka jsem vysloveně nadšená. Čím jsem starší, tím raději olejíčky mám. Kdysi jsem četla, že právě olejíčky jsou dobré na stárnoucí kůži, protože ji krásně (a víc než tělová mléka) promastí a kůže má pak menší tendenci se scvrkávat a seschnout. Třeba taková kolena, lokty, ruce, které tento sklon mají, teď mažu hodně. Je mi zatím jen 35 let, ale věřím tomu, že čím dříve se s péčí začne, tím lépe.
A tento od Dermacolu se umí krásně vstřebat do kůže a nevytvoří na ní žádný nepříjemný filtr. Navíc nádherně voní, a dá se použít i jako masážní. Teď už jen počkat, až holky vyrostou a budou mě masírovat ony. Manžel to prostě nemá rád. Ale já mu to odpustím, protože pro mě dělá milion dalších věcí :)

Telovy_Olej_Aroma_Ritual_Dermacol


Hydratační krém Aqua Beauty od Dermacolu

Hydratační krém Aqua Beauty od Dermacolu jsem v minulosti používala několikrát a hned vám řeknu proč. Jestli dávám přednost nějakým typům krému, pak právě hydratačním. Pokud je totiž pleť dobře hydratovaná, pak se na ni netvoří vrásky. Proto hydratuji, kdy můžu. Za druhé je tento určen na denní i noční použití, což mi ušetří místo v koupelně na další jiné věci, které nutně potřebuji :) A SPF, který tento krém nemá (SPF by se nemělo totiž používat na noc) pleti přes den dodávám v jiné podobě. Za třetí mi velmi vyhovuje jeho textura, která je hodně lehká a pleť tak nezatěžuje a za čtvrté je cenově velmi výhodný. V drogeriích Rossmann ho koupíte za krásných 149 Kč-

Všechny výše popsané produkty Dermacol zakoupíte v drogeriích Rossmann.

Hydratacni_Krem_Aqua_Beauty_Dermacol


Článek vznikl za spolupráce s Drogerií Rossmann

Please follow and like us:

4 Comments on Dermacol v dorgeriích Rossmann. Jaké produkty jsem testovala a jak se mi líbily?

 1. Dita
  11. 10. 2019 at 19.29 (10 měsíci ago)

  Dobrý den, ve všem článku mě zaujala jedna věc a to jak píšete, že řasenky – téměř nové- vyhazujete. Neuvažovala jste o darování? Já se stala na FB členkou skupiny Klub svobodných matek a zde je spousta maminek, co jsou rádi, že mají co k jídlu. Jako každá žena se chtějí líbit, ale kosmetiku si dovolit nemohou. Jen malý návrh. Není třeba hned vyhazovat.

  Odpovědět
  • zezivotazeny
   14. 10. 2019 at 19.46 (10 měsíci ago)

   To je skutečně výborný nápad. Už jsem zažádala o členství, snad mě přijmou. Jinak většinu produktů posouvám dál, buď mým kamarádkám nebo rodině, ale tohle mi dává větší smysl. Ještě jednou děkuji. Lenka

   Odpovědět
   • Dita
    17. 10. 2019 at 21.21 (10 měsíci ago)

    Mně to bylo hned divné, že byste vyhazovala do koše. Vůbec mi to na vás nesedělo. Každopádně myslím, že čím více lidí zná organizaci Klub svobodnych matek a ma chuť pomáhat, tím lépe. Jejich příběhy jsou někdy šílené. Děkuji Vám za zájem.

    Odpovědět
    • zezivotazeny
     18. 11. 2019 at 11.33 (9 měsíci ago)

     Jen me do te skupiny nikdo nepovolil pristup :/ Zrovna mam doma par veci, kdybych mohla nekomu rozdat, budu rada :)

     Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *