Dnes je článek věnovaný produktům pro miminka, které se mi osvědčily, a ke kterým se ráda vracím. Pojďte se v dnešním článku podívat, jaké věci jsem si díky spolupráci s BENU odnesla, a které pravidelně používám.


Neobyčejné Pampers

Dětské pleny Pampers dávám Lilly hlavně na spaní. I v D-testu vyšly jako nejlepší, a to hlavně díky absorpci. Miminka se tak budí daleko méně a netrápí je pocit mokrého zadečku. Přiznám se, že Lilly přebaluji naposled kolem deváté hodiny večer, pak až ráno kolem sedmé. I díky těmto dětským plenám Pampers spí sladce. Celou noc na jeden zátah.

Pampers BENU lékárna


HIPP Hip Hurá

Jak všichni víte, nekojím. Nekojila jsem ani Esterku, neberu to jako osobní selhání a vlastně , zcela upřímně z toho docela těžím. Díky dětské a kojenecké výživě Hipp, kterou jedla i Esterka, vím, že obě moje děti dostávají naprosto skvělou náhradu. S mlíčkem od Hipp jsem vážně naprosto spokojená a mohu tak vřele doporučit všem maminkám, které nekojí nebo na UM právě přecházejí. Mají i hypoalergenní verzi (označení HA), kterou uvítají všechna miminka s alergií nebo nějakým podezřením. Já jsem hypoalergenní verzi dostala v porodnici, doma jsme ale u obou našich dětí přešli na klasickou. Obě děti spí od narození (cca od 3 měsíců) celou noc a myslím. že právě UM, které dítěti sedne, v tom hraje docela velkou roli.

HIPP_lekarna_benu


Ubrousky Huggies z přírodního materiálu a 99 % vody

Vlhčené ubrousky jsou hned po umělém mlíčku a plenkách produktem, bez kterého bych se vážně neobešla (asi jako všechny maminky s dětmi ve věku 0 až věk, kdy se děti dokážou neušpinit, takže navždy :))
Vlhčené ubrousky nepoužívám jen u Lilly, ale běžně s nimi utřu i nějakou špínu na stole, prach, setřu si rtěnku, utřu starší dceři ruce, pusu i nos a milion dalších věcí. Vlhčené ubrousky jsou prostě multiproduktem.
Ty od Huggies jsou ale přeci jen jedny z mála, které chcete používat jen na dítě. Proč? Obsahují přírodní vlákna a z 99 % jsou napuštěné pouze vodou. Takže utírat s nimi prach je opravdu škoda. Musím říct, že je to obrovský rozdíl. Pokud chcete pro miminko fakt to nejlepší, vyzkoušejte. Já jsem z nich hodně nadšená. Rozhodně ,ám v plánu vyzkoušet i dětské pleny Huggies.

Huggies_lekarna_benu


Pleť jako prdélka s Weledou

Pokožka je dalším velkým tématem u dětí a hlavně novorozenců a malých kojenců. Musím říct, že zatímco Esterka byla seborrey a novorozeneckého ekzému zcela ušetřena, Lilly se po narození osypala celá hlava. Nepomohlo na to vůbec nic, až dětská péče od WELEDY. Kromě jejich známé měsíčkové řady mají v sortimentu také krémy pro dětskou pokožku, která jeví atopické příznaky. Ekzém začal ustupovat prakticky okamžitě. A já už navždy zůstanu věrná Weledě, která je v BENU lékárnách taktéž k dostání.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

weleda_lekarna_benu


„Spolupráce s BENU lékárnou“

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *