Možná to je jedna z vět, které jsou klišé, ale mé děti jsou pro mě vším. Chtěla bych říct, že být maminku ročního a pětiletého dítěte je někdy náročné a samozřejmě někdy je, ale já si to tak moc užívám, že tu náročnost nevnímám. Jasně, že se Lilly někdy vzteká a Esterka chce po mě v jedné minutě pět věcí, ale na misce vah převažuje radost, štěstí a naplnění z toho být jejich maminkou. A věřím, že být maminkou naplňuje všechny z vás, kteří čtou můj blog.


Radost z Rossmannu

Proto, když mě v rámci naší spolupráce oslovila moje oblíbená drogerie Rossmann, jestli bychom nechtěli vyzkoušet zubní elektrický kartáček Oral pro Esterku a Pampersky pro Lilly, neváhala jsem ani vteřinu. Lilly samozřejmě bere plínky jako naprostou běžnou věc, Esterka však po mojí informaci, jaký balíček brzy dostane, skákala do stropu a každý den se mě ptala, kdy už dorazí. Určitě to znáte.

Pampers_Rossmann

Balíčky nám již před několika týdny dorazili a já jsem vám je také dávala do stories na mém Instagramu @zezivotazeny (ZDE). Vždy však potřebuji víc času, abych produkty vyzkoušela a měla o nich co napsat. Popřípadě dala v recenzích přednost jiným značkám, které nám vyhovují víc. Zde jsem ale ničemu přednost dávat nemusela. Do následujících dvou odstavcích jsem vám sepsala, čím si mě, jako rodiče, produkty získaly a jsem si jistá, že některé informace vás překvapí. Nebo pobaví 😊.


Zubní kartáček Oral

Pohádka Frozen se stala hitem i u nás. Máme panenku Elsu, šaty, puzzle, pyžámko a teď i zubní kartáček. Ne, že jsem někdy musela Esterku do čištění zubů honit, čistila si je vždycky poměrně ráda sama, ale Frozen je Frozen. Tedy takto. Dětský zubní elektrický kartáček Oral je originálně bez potisku. Součástí balení jsou však další čtyři samolepky, ze kterých si může vaše dítko vybrat. Pokud Frozen v koupelně nechcete, mít na kartáčku samolepku z této pohádky nemusíte. Mně upřímně to nevadí, dokud mi Esterka nekoupí k Vánocům povlečení s Elsou do ložnice, může si mít Frozen kde chce 😊. Výsledkem našeho Frozen kartáčku bylo, že si Esterka začala čistit zuby i po obědě. Takže díky, Elso!
Musím říct, že samotná hlava se štětinkami vydrží daleko více než obyčejný kartáček, který Esterka do dvou týdnů zdemoluje. Štětinky od normálníhO kartáčku jsou do dvou týdnů v 360 °, což se u  elektrického zubního kartáčku Oral nestalo doteď. Myslím, že je to tím, že Esterka na kartáček nemusí tlačit, jelikož se hlavice „točí“ sama.  Tím mám větší důvěru v to, že má zuby vyčištěné lépe. Někteří rodiče by mohli namítnout, že by se ale dítě mělo naučit čistit zuby normálně.  O tom já si myslím (a není to jen u kartáčku), že se to samozřejmě naučí samo přirozeně později. Ostatně jako všechno další. Pro mě největším (a pro vás může být překvapujícím) bonusem je, že se doma kartáček neztrácí. Esterka totiž s normálním kartáčkem v koupelně nedokázala tři minuty stát, takže s ním pochodovala po bytě, načež ho vždycky někde odložila. A když už ho neodložila jinde ona, odnesla jí ho Lilly, která po ní všechno opakuje. Řeknu vám, že u nás běžné kartáčky končí někde v Bermudským trojúhelníku (spolu s kostkami lega, ponožkami a  dalším milionem věcí). Protože je elektrický kartáček Oral větší než běžný, je vidět a neztrácí se. A já teda musím říct, že jako zázrakem je pořád v koupelně a já ho vlastně ani hledat nemusím. Chvíli mi teda trvalo přesvědčit Lilly, že ona ho ještě zkoušet nemůže (jak říkám, ráda po všech opakuje), protože kartáček smí děti používat až od věku 3 let. Kartáček má dvě rychlosti na čištění zubů, dobře se drží i v menší ruce. a celkově je z něho opravdu nadšená Esterka i já. Součástí balení je samozřejmě také nabíječka, která Esterku hodně baví, protože se při instalaci cítí patřičně dospěle.

OralB_Dětšký_Zubní_Kartáček OralB_Dětšký_Zubní_Kartáček OralB_Dětšký_Zubní_Kartáček

Pampersky pro všechny příležitosti

Pokud nevíte, jaký dárek koupit miminku vaší kamarádky, snachy, dcery, kupte balení plínek. To je rozhodně dárek, který se hodí vždycky a nezapadne mezi další špatně koupené dárky, které se nevyužijí.

Pampers_Rossmann

Pampersky nemám prvně a s klidným svědomím tu mohu (za mě) tvrdit, že jsou to ty nejlepší plínky. Protože je Lilly starší a akční, dostala jsem pro ni kalhotkové plínky, které se navlékají stejně jako kalhotky, a může tak u přebalování stát, protože ležet v klidu ji nepřinutím.

Kalhotkové pleny jsou extra pružné a pocit suchého zadečku vydrží opravdu hodně dlouho
Kalhotkové pleny jsou extra pružné a pocit suchého zadečku vydrží opravdu hodně dlouho

Můžu vám říct, že tyto kalhotkové pleky jsou pro mě záchranou. Skvělé jsou i k dětské pokožce, kterou nedráždí. Díky pružnému zakončení perfektně sednou v oblasti malých beder, které jsou každou sekundu v jiném úhlu. Co se týče sundávání plínek, na stranách jsou vyrobené tak, že se jednoduše roztrhnou a lepítkem, které je na zadní straně plínce oba konce přilepíte k sobě.

Lepítkem na zadní části plenku po použití jednoduše a prakticky zabalíte
Lepítkem na zadní části plenku po použití jednoduše a prakticky zabalíte
Za mě jsou Pampers rozhodně nejlepší plenky.
Za mě jsou Pampers rozhodně nejlepší plenky.

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *