IMG_1520


Od jara až k podzimu

Tuto módní story jsem samozřejmě fotila už dávno před. Vlastně si přesně vzpomínám na ten den. Byl březen a venku to už dlouho vypadalo na jaro, jenže ten den zrovna začalo sněžet. Takže jsme se rozhodly, že focení přesuneme kvůli sněhové nadílce do kavárny.

IMG_1532

Mám radost, že tento outfit můžu nosit vlastně po velkou část roku. Na jaře, v létě (během chladnějších dnů. které ovšem letos nepřišly) i na podzim. A pokud zaměním džíny za černé těhotenské kalhoty, směle mohu nosit tuto kombinaci i teď.

IMG_1523


Kousek Japonska do českých skříní

Kimono je kouskem, který v módě jednou je a pak zas není. Nezařadila bych ho tedy mezi nadčasové kousky, spíše mezi ty trendy. Nicméně zrovna teď v kurzu je. A pokud zase nebude, nevyhazujte ho, neprodávejte ani se ho nijak nezbavujte. Uskladněte ho mezi kousky, které se do módy vrací, jeho čas zase přijde.

IMG_1531

Barevná smršť 

Barvy a vzory na kimonu dokáží krásně rozzářit. A ačkoliv jsem zastáncem nadčasové módy a jednobarevnějších outfitů zemitých barev, tento look jsem si oblíbila. Co mi na něm ale pořád vadí, je jeho polyesterové složení. Nicméně s nebudu vyčítat, to co už jsem si koupila a raději si dám pozor na to, abych to unosila. A do budoucna (teda i včetně přítomnosti) už žádny POLY….:)

IMG_1559

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

podpos

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *