Třeba tomu tak ve skutečnosti už není, ale já mám prostě pařížský styl spojený s elegancí, nadčasovostí a lehkostí. Možná to je kvůli tomu, jak moc miluju Coco Chanel, Diora a všechny jejich vrstevníky. Každý do módy přinesl něco zcela jiného, ale přitom chtěli všichni jediné. Vytvořit okouzlující ženu, která se nese Paříží jako nikdo jiný.

kozacky_CCC


ŽENSKÁ SILUETA I VOLNOST

Když převedu tento jazyk do současného pojetí, Chanel dostala ženy do kalhot a Dior je zase stáhnul v pase, aby jim znovu dal ženskou siluetu, proti které zase Coco bojovala. Já mam ráda ženskou siluetu, kalhoty i volné střihy, takže vlastně vycházím z obou návrhářů.

kozacky_CCC


HNĚDÉ KOZAČKY Z CCC PODRUHÉ

Ke klasickým hnědým kozačkám z CCC, které jste na mě mohly vidět již předminulý týden spolu s černým kabátem, jsem pro změnu oblékla můj oblíbený zavinovací kabát s páskem v béžové barvě.  Pokud tedy nechcete experimentovat s černou a hnědou, pak můžete vsadit na kombinaci barev hnědé a béžové, které k sobě mají daleko blíž a náramně se doplňují. I když já mým ráda kombinace obě. Hnědá a černá mi spolu vůbec nevadí a hnědá s béžovou pro mě znamená klasiku.


NENÁPADNÝ VZOR HADÍ KŮŽE

Nepotrpím si sice moc na výstřednosti a okázalosti (i když nikdy neříkám nikdy, protože někdy mě to chytne a obleču si něco pro mě velmi neobvyklého, jako je leopardí kabát a cítím se v tom skvěle), nicméně co opravdu zbožňuji, jsou detaily. V  případě těchto kozaček se jedná o vzor hadí kůže, který se nachází na zadní části bot. Je jemný a přitom nápadný tak akorát. Nesnaží se narušit celkový vzhled bot ani outfitu, a proto za mě „dostal“ velké plus.

kozacky_CCC


TÓN V TÓNU

Tón v tónu jsem s outfitem sladila i doplňky, tedy baret a semišovou kabelku přes rameno. Dokonce jsem s modelem sladila i rtěnku a zvolila mou oblíbenou Les Chocolats od Lorealu.

loreal_les chocolats

  • SEMIŠOVÁ KABELKA Z ORSAY

Tato kombinace je pro mě krásnou, elegantní a nadčasovou kombinací, která styl a nestárne. Co si o tomto outfitu myslíte vy? Napište mi, budu ráda.

Baret Pietro Filipi, Kabát Mango, Kozačky CCC, Kabelka Orsay
Baret Pietro Filipi, Kabát Mango, Kozačky CCC, Kabelka Orsay


KRÁSNÉ VÁNOCE

ZE_ZIVOTA_ZENY


Článek vznikl za spolupráce s CCC

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *