Již nějakou dobu testuji vlasovou péči Dream Long od Elseve, což se mi nesmírně hodí, protože zrovna si zase nechávám svoje vlasy narůst. Na vlasovou péči jsem náročná. Po některých produktech se mi vlasy nesmírně mastí, některé mi je ještě více zjemní, no a jiné mi třeba zas tolik nevoní.

Loreal_Elseve_Dream_Long

 Šampón Dream Long

Již nějaký ten týden používám Elseve šampón Dream Long, díky kterému byste měli dosáhnout dlouhých, a hlavně pevných a krásných vlasů snáz. Proč? Obsahuje totiž rostlinný keratin, který slouží k posílení vlasové struktury.

Sampon_Loreal_Elseve_Dream_Long

Balzám na vlasy Dream Long

Spolu s šampónem si rozhodně pořiďte také balzám, který kromě rostlinného keratinu obsahuje (stejně jako šampón) také vitamíny a ricinový olej, který vlasy pomáhá zcelit, dodává jim sílu i zdravý lesk. V neposlední řadě je nutno zmínit, že díky balzámu jsou vlasy opravdu snadno rozčesatelné. Já vím, že je to asi zbytečná informace, nicméně to musím zmínit, protože v mém případě, i když mám vlasy jenom po ramena, se mi vlasy dost cuchaly, což se s používáním Elseve Dream Long řady doopravdy změnilo.

Balzam_Loreal_Elseve_Dream_Long

Maska na vlasy Dream Long

Třetím krokem v péči o vaše vlasy může být i maska na vlasy, která vlasy vyživuje od kořínků ke konečkům, pomáhá jim zesílit a obnovit je. Maska na vlasy je intenzivnější péčí než je samotný balzám a já sama ji používám jednou týdně, během mých „wellness domácích procedur“, většinou v neděli, kdy si ráda dopřávám péči v podobě masek, a to jak vlasových, tak i pleťových.

Maska_Na_Vlasy_Loreal_Elseve_Dream_Long

No HairCut krém Dream Long
Vlasová řada Dream Long obsahuje i No HairCut krém, který velmi ráda používám před vysoušením vlasů, protože nabízí tepelnou ochranu až do 180 stupňů Celsia. I on obsahuje rostlinný keratin, vitamíny a ricinový olej, takže s vlasy umí čáry máry. Když vezmu v potaz i skvělou cenu jednotlivých produktů, nádhernou vůni, která mě doslova pohltí, pak nelze jinak, než dál doporučit.

No_Haircut_Krem_Loreal_Elseve_Dream_Long

Loreal #spoluprace
Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *