Je jen několik málo online obchodů, které mě oslovily tolik jako eshop Nuspring.cz. Líbí se mi nejen jejich výběr produktů, ale také jejich filosofie. V jejich pestrém sortimentu najdete kvalitní přídodní kosmetiku a zero waste produkty. Ráda bych se tu s vámi dnes tak podělila o moji zkušenost z  nakupování a ukázala vám produkty, které jsem si na NUSPRING vybrala já.

Nuspring.cz


Přírodní kosmetika i produkty pro miminka (a maminky)

Jak už jsem zmínila v úvodu tohoto článku, sortiment produktů na NUSPRING je velmi široký. Najdete tu přírodní kosmetiku (od péče o pleť, přes líčení včetně laků na nehty až po příslušenství jako jsou štětce, labutěnky nebo houbičky). Na své si tu přijdou i maminky, které chtějí to nejlepší z přírodní kosmetiky dopřát i svým dětem. Mezi těmito výrobky najdete kosmetiku pro děti určenou na přebalování, koupání, na péči o pokožku, o zoubky, ale třeba také produkty, které pomáhají při nachlazení. Součástí kategorie děti a maminky jsou i čaje pro děti, dětské plnitelné kapsičky na svačinky a několik málo hraček pro ty nejmenší. Nuspring.cz nezapomíná však ani na maminky, které si zde mohou pořídit produkty určené pro období těhotenství (masážní oleje, vitamíny, …), porod (předporodní čaje, zklidňující gely, sada pro maminku v šestinedělí, …) nebo při kojení (čaj pro kojící maminky, balzám na prsa či prsní vložky, …).

Nuspring.cz_Prirodni:Kosmetika


Ekodrogerie do domácnosti

V kategorii Ekodrogerie najdete produkty určené převážně na péči o domácnost, které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. K dostání tu jsou prací prostředky, bělidla, produkty na skvrny, čističe na koupelny, podlahy, dezinfikační přípravky, ale i esenciální vůně nebo doplňky jako hadříky a kartáče, a sortiment na mytí zeleniny. Výběr je opravdu pestrý, ale hlavně kvalitní.

Nuspring.cz_Ekodrogerie


Bezodpadová domácnost

Osobně se mi velmi zalíbila kategorie Zero Waste, což je označení pro bezodpadovou domácnost. Takže místo toho, abyste kupovali produkty na jedno použití, dáváte přednost Zero Waste produktům, které jsou pro použití opakované. I zde je opravdu z čeho vybírat. Ať už hledáte hrníček na kávu, termosky, termohrnky či brčka nebo ekopytle na odpad, kompostovatelné sáčky na svačiny, voskované ubrousky (které osobně používám moc ráda!), nebo tašky, síťovky či pytlíky na pečivo, najdete tu vše zmiňované. A to jsem zdaleka nejvyjmenovala všechno.

Nuspring.cz_Zerowaste


Můj výběr

Já jsem si ze sortimentu eshopu NUSPRING, který má rád přírodu (tak jsem si ho s dovolením označila já), vybrala tři produkty. Prací gel na bílé a barevné prádlo SONETT s esenciálními oleji z levandule, s organickým rostlinným olejovým mýdlem, bez enzymů a GMO, 100 % biologicky odbouratelný. Jsem s ním velmi spokojená, prádlo vypere krásně, a že peru denně. Líbí se mi jeho velmi jemná vůně a praktičnost v tom, že ho mohu používat jak na bílé, tak na barvené prádlo a samozřejmě jeho eko vlastnosti.

Nuspring.cz_Praci_Gel_Sonett Nuspring.cz_Praci_Gel_Sonett Nuspring.cz_Praci_Gel_Sonett
Dalším produktem, který mě velice uspokojuje jsou dětské ekoplenky Naty vyrobené z přírodních materiálů, nebělené chlorem, které jsou naopak vhodné pro děti s alergiemi, astma i ekzémem. Je u nich skutečně kladen důraz na výrobu z certifikovaných materiálů – „pouze certifikovaný přírodní materiál na dětské pokožce“ (OK Biobased (Vincotte), FSC certifikace, Swedish Asthma And Allergy Association. Kromě jejich eko vlastností jsem si zamilovala jejich krásný čistý design, hlavně ten se srdíčky 😊.

Nuspring.cz_Ekoplenky_Naty Nuspring.cz_Ekoplenky_Naty Nuspring.cz_Ekoplenky_Naty Nuspring.cz_Ekoplenky_Naty
Třetí produkt uspokojil pouze a jen moji touhu. Touhu po keepcupu, ze kterého by mi káva i venku při procházce s kočárkem chutnala tak, jako doma v křesle. Vyzkoušela jsem desítky keepcupů na kávu se sebou a dospěla jsem k názoru, že žádná káva nechutná tak, jako ze skla, ve kterém se i po desítce použití nezanese kávová chuť. Svůj nový skleněný keepcup z NUSPRING naprosto miluju a nechci už žádný jiný.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Spolupráce s eshopem Nuspring.cz

 

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *