IMG_0499-Edit-2


Březen

Krásnou neděli vám přeji. Víte, co mám ráda na březnu? Správně. Blížíci se jaro. Nic není tak pozitivního, jako když se dny začnou viditelně prodlužovat a do políčka měsíc začneme psát trojku. Konečně březen. Pořád za kamny, kde zřejmě pobudeme i v dubnu , ale už je to blíž než se zdá.

IMG_0437-Edit-2


Květiny doma i na šatech

Víc než kdy předtím jsem si oblíbila květinové potisky. Nejenže ve mě evokují jaro, ale také ženství a něžnost. U šatů dvojnásob. A u těch s plisovaných snad trojnásob. Neexistuje pro mě snad nic ženštějšího než květované šaty s plisovanou sukní.
A protože mám ráda rovnováhu, odvážila jsem si jinak velmi romantické šaty trochu „zdrsnit“ koženkovou bundičkou, kterou znáte z mnoha mých jiných outfitů.

IMG_0441-Edit-2


Kombinatorika

Přemýšlela jsem, jaký jiný vršek se by k těmto šatům hodil. Možná by mnoho z vás napadlo sako, ale to zrovna nedoporučuju. Nebo jen nějaké hodně dobře padnoucí. Například oversize, které by mohlo vyčarovat z outfitu velmi cool look. V opačném případě spolu vytváří podivnou dvojku, která by z vás celkově mohla udělat mladou-starou, jak se říká. Je to takovy ten outfit, kdy si říkáte, že jednotlivé části jsou dobré, ale nějak to k sobě nejde a nemá to správný šmrnc.

Raději nic než něco, co se k tomu nehodí. Jestliže vám koženková bundička přijde přespříliš, pak si raději počkejte na léto, a noste šaty jen tak bez další vrtstvy. A pokud naopak toužíte po úplném odvazu, pak místo lodiček obujte kotníčkové boty.

IMG_0466-Edit-2 IMG_0503-2


První jarní den

Co nevidět tu bude první jarní den. Udělejte si radost a pořiďte si něco ženského, volného, šik a třeba i květinového. Přineste svým outfitem jaro do ulic i vy. A nezapomínejte také na úsměv, který ještě více rozzáříte nějakým krásným odstínem červené rtěnky.

outfit

podpis

Please follow and like us:

2 Comments on Flowers in the Closet

 1. Hanka
  4. 3. 2018 at 22.21 (12 měsíci ago)

  Wow!Tak ty šaty jsou trefa do černého.Jsou opravdu krásné.Barevne ti velmi svědci,úplně padnou tvému typu.

  Odpovědět
  • zezivotazeny
   5. 3. 2018 at 11.03 (12 měsíci ago)

   Děkuji. Cítím se v nich krásné:-)

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *