Po zkušenosti se zrušeným letem a dovolenou na Maltě mohu s klidným svědomím prohlásit, že jsem pozitivně myslící člověk, který se naučil nelámat si hlavu s něčím, co opravdu nemůže ovlivnit. Rozhodně mám ještě mezery a stoprocentně nejsem totálně vyzenovaný člověk, kterého opravdu nic nerozhodí. Ale co se týče okolností, jako je tato, pak jsem v klidu.

Mixtee_Basilur_Magic Soursop_zelený čaj

Okolnosti, které nelze změnit

Věřte, nevěřte, kdysi, pár let dozadu, mě vykolejilo i počasí. To, že začalo pršet, to, když mi kamarádka zrušila rande. Že na obědovém meníčku došlo jídlo, které jsem si chtěla objednat, prostě všechno, i tyhle maličkosti. Byla jsem naštvaná, ublížená a dokázalo mi to zničit celý den. Dnes bych možná občas chtěla, aby bylo tepleji, to abych se s kamarádkou setkala a mám chuť na vyškrtlé pečené stehno se zelím, ale přesně tam to končí. Žádná další emoce se nekoná.
A víte vy co, může ze to můj vnitřní klid, na kterém jsem začala pracovat od té doby, co mi ve 12 týdnu těhotenství zjistili nález na děložním čípku. Možná diagnóza rakoviny v těhotenství a s 4 letou úžasnou holčičkou doma mě hodně rychle naučila srovnat si v životě priority.

Priority

A mojí prioritou jsem momentálně zdravá a šťastná já, zdravé a šťastné děti a rodina (kam započítávám i moje přátelé). Takže dovolená na Maltě s mojí spřízněnou duší mohla být úžasná, nicméně já věřím v to, že to tak mělo být a že je to tak pro mé dobro. A také vím, že to není životní katastrofa. Tam totiž spadají úplně jiné události.

Mixtee_Basilur_Magic Soursop_zelený čaj

Tělo, které nám říká dost

A děkuji sobě, že jsem se naučila poslouchat svoje tělo, i svému tělu, že mi dává najevo, když mám zbrzdit. Občas mám tendenci se nezastavit a jet na dřeň, což je prostě nějaký můj vzorec chování, které v sobě mám pevně zabudovaný, vím o něm a vědomě s ním už umím pracovat (tím, že poslouchám svoje tělo).

Mixtee_Basilur_Magic Soursop_zelený čaj


Zpomalení (i) díky čaji z Mixtee

Jedním z mých největších životních kroků, které vedly za mým zdravějším a šťastnějším já, bylo zpomalení. Neberu jako náhodu, že mi přesně v tu dobu přišla do cesty spolupráce s českou rodinnou značkou Mixtee, která mě zásobuje čajovými novinkami. Momentálně tak od nich piji zelený čaj se soursop (=guave) aroma, který popíjím ráno v posteli, občas u toho projiždím stránky s vlněnými kabáty, po kterém na zimu toužím, občas si u něho čtu a občas jen tak koukám z postele do okna, jak závěsy prosvítá ranní světlo a nový den. Jeho vůně je díky aroma nádherná a chuť velmi jemná. Pokud jste milovníky zelených čajů, jako já a hledáte delikátní čaj, který vás ráno osvěží, probudí a je výrazný tak akorát, pak doporučuji Basilur Magic Soursop (ZDE). Lákavá je i jeho cena necelých 80 Kč. Uvidíte, že se zamilujete stejně jako já 😊


Spolupráce s Mixtee

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *