Rády bychom vám v tomto článku představily Dagmar Jelínkovou, ženu s uměleckou duší a přirozeným osobním kouzlem.

portrét Dagmar

Při našem prvním setkání v kavárně ji nešlo jednoduše přehlédnout. Výrazné brýle a tmavě rudé vlasy jí prostě sednou. I když jsem měla zpoždění, tak mi s milým a upřímným úsměvem řekla, že se nic neděje a objednaly jsme si sklenku vína. Zamilovala jsem si jak originální hedvábné kolibříky, tak i jejich autorku. Tři hodiny v kavárně nám utekly tak rychle, že jsme se musely sejít i následující den. Probraly jsme nejen její tvorbu, ale i spoustu životních témat. Prostě jsme si sedly. O to víc, jsem ráda, že vám její zkrácený příběh můžeme představit právě my.

Dagmar tvoří pod svojí značkou Dagmaar hedvábné stylové šátky od roku 2015. Avšak láska k hedvábí ji doprovází už roky, dá se říct, že od studií. Dagmar pochází z Brna, kde vystudovala střední uměleckou školu. Po jejím dokončení se vydala dále do Prahy na Vysokou školu uměleckoprůmyslovou, do ateliéru design textilu. Během studia vysoké školy absolvovala také studijní pobyt v Paříži, kde se její vášeň k hedvábí ještě prohloubila. Francie pro ni byla zásadní a vysněnou inspirací.

Aktuální autorská kolekce s kolibříky je její čtvrtou v pořadí. Předchozí kolekce (TOUHY KVĚTIN – Lilie, TOUHY KVĚTIN – Magnolie a NEMŮŽU NA TEBE ZAPOMENOUT) jsou k vidění na webu.

Tyto heboučké šátky jsou naprostým českým originálem, který nemá v České republice konkurenci. Nejen originální motivy, ale i celý výrobní proces dává tomuto produktu naprostou exkluzivitu. Celý proces začíná návrhem. Dále je to velmi pečlivý výběr 100% přírodního francouzského hedvábí. Potisk šátků se dělá ruční technologií sítotisku. Šátek je nádherně ručně obšitý, naprosto detailní luxusní zpracování.

8.cela_zboku2_7947

Na fotkách můžete vidět, že šátek nemusí automaticky patřit jen ke starší elegantní dámě, ale můžete ho vzít i ke všednímu outfitu a to na 100 způsobů. My jsme se s Leni při focení taky s vázáním vyhrály a přišly na další a další způsoby využití šátku.

Pokud se rozhodnete šátek zakoupit, neváhejte využít osobního předání v Praze, které Dagmar nabízí. Jednoduše nenechejte si ujít toto příjemné setkání.

hlavní bílý 1

satek fial_vlny

A na závěr slova Dagmar:

„Chci měnit hedvábí v dechberoucí zážitky plné světla, vzduchu a jiskřivých příběhů“

http://www.dagmaar.cz

 DSC06797 DSC06798 DSC06815 DSC06886 DSC06952 DSC06956 DSC06960

DSC06836 DSC06846 DSC06880 DSC06901 DSC06947

Please follow and like us:

1 Comment on Hedvábné šátky Dagmaar

  1. Kapri
    24. 5. 2017 at 2.29 (2 roky ago)

    zephyr The ad was an appeal to unite, “pull toe8&hert#g220;, a call to our better natures to work on rising above our problems. That a certain political party (Karl Rove) finds such an idea threatening shouldn’t surprise anyone.

    Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *