IMG_0424-Edit-Edit-Edit-2


Bílá košile – základ šatníku

Krásnou neděli vám přeji. Jak já miluji košile. Ať už je pondělí, středa nebo víkend. Někdo má košili spojenou čistě s pracovním prostředím, já ji mám zafixovanou jako pěkný kousek, který ráda nosím snad ke všemu a nejen do práce. K pouzdrové sukni na meetingy, k džínám o víkendu i k cigaretovým kalhotám na rande s mým mužem. Nejraději mám košile v bílé barvě, protože se ke všemu skvěle hodí a právem se tak řadí k nejnadčasovějším módním kouskům.

IMG_0383-2

Cigaretové kalhoty

Když jsem zhruba před rokem v nějakém módním časopise četla, že éra skinny džínů končí, nevěřila jsem tomu. Říkala jsem si, že tamní módní redaktorka musela asi dost přibrat, nebo že už v redakci nevědí, o čem psát. Půl roku poté jsem se sama přichytila, jak místo dalších džínů kupuji raději rovné kalhoty v tzv. cigaretovém střihu. Ha. What happened?

Cigaretové kalhoty jsou prostě, přiznejme si to, nádherné.
Jejich elegantní look můžete rozbít teniskami a koženou bundičkou nebo k nim naopak obout lodičky/polobotky a sako. Prostě si s nimi můžete hrát jak chcete a pokaždé vypadat jinak.
A díky svému, k tělu nepřilnavému, střihu skvěle zakryjí i nějaké nedostatky jako širší stehna nebo větší lýtka. Win-Win.

IMG_0389-2 IMG_0408-2


Psaníčko z New Yorku

Jestli se ráda oblékám střídměji (rozumnějte nadčasově), pak jsou doplňky něčím, kde se extravagance nebojím. Psaníčko s květinovým potiskem značky Monserat de Lucca jpřesně vystihuje moji vášeň pro originální doplňky. Vážím si ho tím spíš, že jsem ho dostala darem od mé sestry z její cesty do New Yorku a neskutečně se těším pokaždé, když si ho vezmu do společnosti.

IMG_0419-2outfitpodpis

 

Fotografie: Barbora Pešková Photography

Please follow and like us:

2 Comments on How to Create Classy and Timeless Outfit?

  • zezivotazeny
   13. 3. 2018 at 10.00 (12 měsíci ago)

   Mám to stejně, ale abych nelhala, džíny nosím taky, ale v kalhotách se asi cítím lépe :)

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *