OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak ráno, tak po celý den

Přeji krásný a slunečný čtrvrtek. Musím se přiznat, že jsem ranní ptáče. Rána mi dávají pocit nového začátku, a dojem, že dnes všechno může být ještě lepší než včera. Na ránu miluji už jen ten pocit probuzení, kdy se potichu kradu z ložnice do kuchyně, kde jsem úplně sama jen s letmým světlem, abych nikoho z nich nevzbudila. Už během prvního mrknutí v posteli se těším až si v mém teplém zimním župánku udělám kávu s hodně velkou pěnou, probudím se vlažnou vodou s citrónem a nejlépe ještě mátou, a zalezu do horké sprchy. Jen ta vůně všeho probudí moje smysly pozitivně a krásně mě naladí.

Ranní péče

Musím říct, že jsem se již před časem odhodlala a na konci každé sprchy se opláchnu vlažnou a pak i studenou vodou. Po sprše se zahalím do mandlového tělového oleje či mléka přírodní značky KNEIPP, vyčistím si zuby, ošetřím pleť čistícím gelem, nanesu extra výživný krém, který kombinuji s krémem proti vráskám (obojí od Avene), namaluji se, obleču a předtím, než vyrazím do kanceláře, čeká mě ještě jedna příjemná záležitost.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Neviditelný doplněk

Už kdysi řekla (má oblíbená) Coco Chanel, že „elegance bez parfému není možná. Parfém je neviditelným, nezapomenutelným a základním doplňkem.“ A já s ní samozřejmě souhlasím. Parfém je pro mě něčím, co vyjadřuje a podtrhuje moji osobnost beze slov a bez výrazu. Jen si představte, že se zahalíte do vůně, která se vám nelíbí ba je vám až nepříjemná. Nepředstavitelné, že.

SOPURE TRIO FOTEL

Čistá vůně

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Já jsem na vůně extra náročná. Musí se mnou splynout, musíme tvořit neodlučitelnou dvojku. Do vůně, kterou používám se jednoduše musím zamilovat, ale taky o ní nesmím za dvě hodiny vůbec vědět. Musí se mnou být, ale nesmí se mi připomínat.

A tak se stalo, že jsem se zamilovala do vůně So Pure od S.Oliver.

Spojení citrusových i dřevitých tónů 

Její název So Pure je skutečně tím, co ji vystihuje. Tak čistá a lehká. A také velice ženská a noblesní, i když na sobě máte „jen“ džíny a tenisky. Je nenápadná, ale přitom všem říká „jsem tu a jsem krásná“.
Je spojením citrusových tónů v hlavě vůně doplněné o zelený břečťan a ovocnou svěžest jablka. K tomu se pojí květinové akcenty vložené do hebkého kašmírového dřeva (právě to mě na vůni učarovalo). Celou tuto sametovou vůni uzavírá jemný základ teplého ambroxu a dřevitých tónů.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hodně za málo

Ačkoliv se nejedná o vůni za tisíce, krásně celý den drží a dokáže být velmi elegantním společníkem. So Pure značky S.Oliver e přesně příkladem toho, že ne všechny skvělé věci musí být drahé a nedostupné.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A jaké jsou vaše oblíbené ranní rituály? Patří mezi ně i vůně? Napište mi. Ráda se nechám inspirovat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

podpis

 

 

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *