OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Péče o pleť i o celé tělo

 

Krásný den všem. Asi vám nemusím připomínat, jak důležité je starat se nejen o naši pleť, ale i pokožku celého těla. Občas právě na tuto péči trochu zapomínáme. Věnujeme se pečlivě odličování, mažeme se anti-aging i hydratačními produkty, dáváme si masky, ale jak přijde na to pořádně si namazat celé nohy, bříško nebo ruce, dokážeme to pěkně ošidit.

Brzy tu bude jaro. A co si budeme povídat, odhodíme s ním přebytečné vrstvy oblečení, zkrátíme rukávy, ukážeme kolena. Jestli jste se v zimě péči o pleť i pokožku nevěnovaly dostatečně, je nejvyšší čas začít. TEĎ HNED.


HYDRATACE

Ačkoliv ráda zkouším nové věci a značky, vždycky se ráda vracím ke svým oblíbeným favoritům. Jednou z nich jsou produkty značky Dove. Mám ráda jejich ikonicky jemnou a čistou vůni, lehkost, s jakou se nanášejí, jednoduchý design produktů, příjemné ceny a vlastně i jejich reklamní kampaně, na kterých jsou opravdové ženy. Velmi jsem si oblíbila hydratační tělové mléko Light Hydro, který, jak říká název sám, pokožku krásně hydratuje a vyživuje stejně a Dove silky, díky jehož použití je pokožka až hedvábně jemná a jeho vůně mi připomíná pudrový parfém.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


DEODORANT nebo ANTIPERSPIRANT?

Z novinek jsem si hodně zamilovala deodorant Dove bez hliníkových solí a alkoholu. Jestli váháte, zda si pořídit deodorant nebo antiperspirant, pak záleží na tom, jak moc se potíte. Jestliže potřebujete větší ochranu proti pocení, sáhněte po antiperspirantu, jenž snižuje samotnou tvorbu potu, což deodorant „neumí“. Když mám důležité jednání, rozhodně používám antiperspirant, během lenošení o víkendu zase sáhnu po lehčím deodorantu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


KDO MAŽE, TEN JEDE

Ať už máte jakékoliv oblíbené výrobky, rozhodně se mažte, mažte a mažte. Není jednodušší péče. A jestli se stejně samy sebe ptáte, proč byste se měly namáhat, věřte mi, že není nic nepříjemnějšího než suchá, podrážděná pokožka v létě. A nejen to. Tělo si vše pamatuje, a hlavně ve zralém věku ženě veškerou její péči o tělo vrací. Takže pokud chcete mít krásně hladkou kůži bez vysušených a popraskaných míst, mou radu už znáte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

podpos

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *