CCC_kozacky


Klasiky do zimy

Často se bavíme o oblečení, ale velkou pozornost bychom měli věnovat také botám. Ty jsou součástí outfitu stejně jako třeba svetr nebo kabát. Bez bot se prostě neobejdeme. V zimním botníku by nám ženám neměly chybět ani klasické hnědé kozačky. Jestli nad kolena nebo pod kolena nechám na vás. Model nad kolena je víc trendy, kozačky sahající pod kolena zase stylové a nadčasové.

CCC_kozacky


KVALITNÍ KŮŽE

Rozhodně je lepší zainvestovat do koženého materiálu, který je odolnější a v zimě nepraská. Koupit si boty z kvalitního materiálu ale neznamená, že se o boty z kůže dál už starat nemusíme. Proto, aby se nezničily, je třeba o ně pečovat a pravidelně je čistit (hlavně pokud nasněží a na ulicích se kromě bílého poprašku objeví zlověstná sůl). Já nejčastěji a nejraději používám na tento materiál vosk, který boty skvěle naleští, impregnuje a zároveň ochrání před mrazem.

CCC_kozacky


KOZAČKY LASOCKI Z CCC

Ačkoliv se mi líbé oba typy kozaček, nad i pod kolena, zvolila jsem klasickou verzi kozaček, tedy pod kolena, které jsem objevila v obchodě CCC (vybírala jsem v Palladiu). Mají velmi pohodlný, blokový podpatek, na kterém se dá rozhodně vydržet celý den. Věřit mi můžete,  protože já v nich (momentálně v osmém měsíci těhotenství) strávila celé odpoledne.

CCC_kozacky CCC_kozacky


JAK A S ČÍM KOMBINOVAT

Budu upřímná, když řeknu, že nejsem moc velký fanoušek kombinace kozaček a upnutých džín. Jednak si moc dobře vzpomínám, jak vypadá noha obtisknutá do pevných švů džínových kalhot, a pak si myslím, že lze s tak pěknou obuví vymyslet mnohem hezčí outfit.

CCC_kozacky


ČERNOHNĚDÁ KOMBINACE NA SCÉNĚ

Jelikož je stále podzim, vsadila jsem na zemité tóny a hnědé kozačky zkombinovala s hnědými šaty, na které jsem oblékla ještě skořicové sako z Pietra Filipi a černý kabát z Manga. Totiž abyste věděli, černá a hnědá kombinace byla módním světem (hlavně myslím tím francoUzským) dost zatracována. Nevím, jak to je v Paříži teď, ale všude jinde se spolu černá a hnědá baví a moc jim to sluší.

CCC_kozacky
Hnědé kozačky Lasocki z CCC

DALŠÍ KOMBINACE NA MÉM YOUTUBE KANÁLE

Pro ty z vás, které zajímají i jiné kombinace než je tato, jsem natočila krátké video s třemi dalšími outfity, Zhlédnout ho můžete na mém youtube kanále Ze Života Ženy – proklikněte se u odkazu zde:

YouTube Ze Života Ženy – tipy na kombinace s hnědými kozačkami

ze_zivota_zeny

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

ZE_ZIVOTA_ZENY


Článek vznikl ze spolupuráce se značkou CCC

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *