OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tohle léto je teplotně atypické. Zatímco si vysoké teploty každý rok přejeme, mnoho z nás letos netouží po ničem jiném než mírném ochlazení a letním dešti. Třeba já.


Kraťasy v létě

Říká se, že do města se kraťasy nenosí. Nejsem až takovým znalcem „etiky“, takže na otázku proč vám odpovědět neumím. Nicméně mphu vám říct, z jakého důvodu je nenosím já. Za prvé nemám ráda, když si s holýma nohama sedám na jakoukoliv sedačku, ať už v MHD či ve městě, víc se potím a za třetí necítím se komfortně, když mi někdo v krátkých kraťasech kouká na nohy. Proto mě v kraťasech uvidíte jen doma, a přiznám se, nejraději mám ty teplákové (a většinou je kupuji v HM do 299Kč)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Safari styl

I v tropickém počasí dávám přednost kalhotám, většinou těm z lehčího a přijemnějšího materiálu jakým je například len. Velmi se mi třeba líbí safari styl. Proto nedám dopustit například na lehké khaki kalhoty, které kombinuji většinou s jednodušším trikem a nějakými „šlapkami“ :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jako kombinace je to obyčejné, jendoduché a proto, jak mě znáte, se mi to moc líbí :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERApodpos

Please follow and like us:

2 Comments on Jak na pohodový a pohodlný outfit

 1. Lella
  4. 9. 2018 at 17.26 (2 roky ago)

  Krásný článek! Mohu se zeptat odkud je to parádní tričko? Díky moc :-)

  Odpovědět
  • zezivotazeny
   14. 9. 2018 at 9.24 (2 roky ago)

   Děkuji moc. Je ze Zary. Ale po jednoročním nošení a praní se mi uplně srazilo, takže po létě jsem ho vyřadila :( ze Zary mi vydrželo zatím nejmín kousků. S čím tam jsem zatím spokojená, jsou podzimní trenč kabáty, které mám asi dva už třetím rokem.

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *