OLYMPUS DIGITAL CAMERA


DŽÍNOVÝ BOMBER

Klasika, jejíž siluetu si oblíbila i Marilyn Monroe. Bomber. Původem koženou verzi nosili piloti v armádě během 50.let.  A jak se nosí dnes?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Pextex.cz

Dnes se píše rok 2018 a bomber téměř bez přestávky oblékáme pořád. A to v nejrůznějším materiálovém provedení. Já tentokrát pro focení zvolila nestárnoucí džínový bomber z online obchodu PEXTEX.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


S čím kombinovat

Protože jsem chtěla zdůraznit toto nádherné podzimní počasí, zkombinovala jsem modrou džínovinu s klasickými zemitými barvami, jež podzim reprezentují víc než kterékoliv jiné.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jelikož je bomber spíše užšího střihu, kor v rukávech, zvolila jsem přiléhavý typ svetru, tedy žádný oversize, aby bunda nepůsobila „naducaným“ dojmem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tuto klasickou bundu jsem doplnila o další neméně klasické kousky. Kromě zmiňovaného svetru s rolákem, jsem oblékla džíny spolu s hnědou kotníčkovou obuví. Kapitánská čepice tvoří zajímavý doplněk, který momentálně zažívá naprostý boom a je k dostání téměř u jakékoliv značky, ne-li u všech.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Jednoduše přesto šik

Říká se, že v jednoduchosti je krása. Ale i jednoduchost může být něčím zajímavá a šmrncovní. Stačí vybrat si ty správné kousky a barvy, které ladí k vám i ke zbytku oblečení z vašeho šatníku. Ale ano. I za mě platí. V jednoduchosti je krása. Co říkáte?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bomber je k dostání v online obchodě: ZDE

MĚJTE SE KRÁSNĚ.

podpis


Spolupráce: Pextex.cz

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *