Když jsem objevila medicinální vína od Herbadent, byla jsem nadšená. „Takže si můžu dát po obědě třeba digestiv a ještě tím mému tělu prospět?“ Ano! Přesně v tom tkví kouzlo medicinálních vín. Kromě medicinálního vína na podporu trávení má značka Herbadent ve svém sortimentu také víno na podporu imunity a sladové víno s železem vhodné pro doplnění železa při chudokrevnosti.

Herbadent_Medicinalni Vino

Víno mám ráda, to víte. Já osobně si myslím, že v malém množství jsou všechna vína tělu prospěšné. Vlastně je mojí celoživotní teorií, že vše je tělu prospěšné, když je to v přiměřeném množství. Od pečiva, přes čokoládu až po víno. Samozřejmě se to ale nesmí přehánět. Něco jiného je dát si dvě deci a něco jiného dvě lahve. Vůbec tu nechci podporovat alkoholismus, to v žádném případě. Stejně tak to platí u medicinálních vín, které se mají pít v opravdu malém množství.

Herbadent_Medicinalni Vino


Začíná podzim
, období, kdy se šíří chřipky, rýmy daleko rychleji a snadněji. A já neznám žádnou příjemnější věc na podporu imunity než je Vilcacora, medicinání maltonové víno s obsahem z extraktu z kůry amazonské liány Uncaria tomentosa. Vilcacora má vemi silné  a je vhodná právě pro posílení organismu, tedy našeho těla.

Herbadent_Medicinalni Vino

Používá se jako prevence k posílené imunity a při únavovém syndromu. Doporučené dávkování je 1-3krát denně po 50ml. Samozřejmě není výrobek náhradou pestré stravy, není ani léčivem. Ale může být skvělým a chutným doplňkem. Není taktéž určen pro těhotné a kojící ženy.

Herbadent_Medicinalni Vino


Co ostatního dělám pro svou lepší obranyschopnost?
Začnu večerem.

  • Poslední jídlo (až na výjimky jako jsou rande s mým mužem, večeře s přáteli apod., jím v 18.00, abych tělu ulevila a lépe se mi spalo (opravdu to pomáhá).
  • Chodím spát brzy. To proto, abych ráno mohla brzy vstávat a měla nějaký čas jen pro sebe. Jednak nechám tělo spánkem regenerovat, a jednak mám čas jen sama pro sebe, když ostatní ještě spí. V klidu a o samotě si vypiju čaj, třeba si dám i pleťovou masku.
  • Hýbu se. Cvičím aspoň trochu každý den, hodně chodím a dvakrát až třikrát do týdne běhám 5km, a pak si ještě zacvičím nějakou desetiminutovou sestavu na vzduchu za domem.
  • Snažím se jíst vyváženě. To znamená, že jím všechno, ale nepřecpávám se. Tučná a mastná jídla jím opravdu jen ale velmi zřídka. Mám i tu výhodu, že mě nelákají sladké věci.
  • Dělám to, co mě opravdu baví. Takže se nestresuju tím, že trávím čas nad něčím, co mě vyčerpává.
  • Trávím čas sama se sebou. Plánuji si čas bez dětí, čas který věnuji čistě jen sama sobě nebo svým kamarádkám.

Herbadent_Medicinalni Vino
Sečteno, podtrženo, když si k tomu všemu dám šťopíček Herbadent maltonového vína s obsahem z extraktu z kůry amazonské liány Uncaria tomentosa, myslím, že mám na podzim velice dobrý základ 😊

Herbadent_Medicinalni Vino Herbadent_Medicinalni Vino


Spolupráce s Herbadent https://shop.herbadent.cz/

Please follow and like us:

zezivotazeny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *