I když se to mnohy nezdá, venku fučí a spíš než na jaro to vypadá na podzim, teplé dny se blíží. Vždyť několikrát jsme na ně již měli štěstí. A nejen teplé dny jsou to, co nám dělá radost. Jsou to i nové, jarní kolekce oblečení a bot, které potěší každou ženu. Já jsem v rámci spolupráce s obuví CCC mohla objevit a potěšit se z nové kolekce bot na jaro 2019, která je jednoduše úchvatná.


PRO NI

V jarní kolekci CCC najdete od klasické obuvi, přes sportovní tenisky až třeba po krásné espersdilly s páskem roztomile se točící kolem kotníků. Dětská obuv je plná Disneyho světa, což ruku na srdce, udělá radost každé dětské duši. A koneckonců i nám, maminkám. Když jsem viděla zářící oči mé dcery, která KONEČNĚ dostala vytoužené boty s blikající patou, měla jsem snad větší radost než ona. Radost z její radosti.

LRM_EXPORT_90556652562050_20190315_214132955


A NĚCO I PRO MĚ

A co jsem si domů odnesla já? Nebudu vás napínat. Březen strávím v těchto nádherných a velmi klasických mokasínách, které mají silnější podrážku (skvěle ochrání před  pořád studenou zemí), elegantní metalickou sponu a střapce, které tolik proslavily třeba Gucci boty.

CCC Lasocki


KOMBINACE

Mokasíny jsou nadčasovou klasikou, která se vám bude skvěle hodit k základním kouskům šatníku jako jsou černé kalhoty (viz. foto níže) nebo k džínám (na tuto kombinaci si počkejte do neděle :-)

CCC_Jaro_2019


WISHLIST CCC

A kdybych si to mohla dovolit, tohle (a mnohem mnohem víc) je můj výběr, který bych si uměla představit mít ve svém botníku :)

Krásné jaro a jarní nákupy vám všem 😊

PODPIS

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *