IMG_3527


Krásný den maminek

Přeji vám všem nádhernou neděli. Dnes je druhá květnová neděle a tudíž mají svátek všechny maminky. Proto bych začala malým přáním právě pro ně. Mějte se rádi, odpočívejte a myslete v první řadě na sebe. Šťastná maminka = šťastné dítě :-)

IMG_3528


DŽÍNOVÁ SUKNĚ A PODPATKY

Dnes mám pro vás jednu velmi ženskou, přesto streetstylovou kombinaci z upnutější džínové sukně, volného trička s potiskem (LOVED) a podpatků. Velmi jednoduché, přesto šik. Co říkáte?

IMG_3530


V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Občas se snažíme vymýšlet nejrůznější a nezajímavější kombinace, ale zapomínáme na to, že krása tkví v jednoduchosti. Takže až příště budete stát před skříní, držte se tohoto hlavně tohoto pravidla. A mějte nádhernou neděli plnou lásky.

IMG_3539 IMG_3555

OUTFIT: Džínová sukně ze Slow Bazaru (Other Stories), Tričko s potiskem a lodičky HM,

Fotila: Barbora Pešková (https://www.facebook.com/photographyBP/)

Please follow and like us:

4 Comments on Jeans Story for Women

 1. Jíťa
  24. 5. 2018 at 22.01 (4 měsíci ago)

  Jak zrovna nemusím podpatky, tak tyhle botky se mi vážně líbí – pásek přes nohu je hezký detail! :)

  Odpovědět
  • zezivotazeny
   25. 5. 2018 at 8.42 (4 měsíci ago)

   Děkuji, o to víc mě to těší, když je nenosíš :)

   Odpovědět
 2. Jana
  6. 6. 2018 at 10.06 (4 měsíci ago)

  Ahoj Leni, supr článek, sleduju tě už dlouho, chtěl jsem se tě zeptat, co si myslíš o ,, rozervaných džínách“, co tak sleduju kamarádky tak se to vrací zase zpět do módy, nedávno jsem objednala na https://www.s-fashion.cz/106-damske-dziny a spokojenost, nosíš vůbec něco takového?Díky za odpověď a jen tak dál v supr práci!

  Odpovědět
  • zezivotazeny
   6. 6. 2018 at 11.54 (4 měsíci ago)

   Ahoj Jani. Děkuji moc, to ráda slyším. Rozervané džíny jsou fajn. Jedny mám taky. Ale je pravda, že je nosím čím dál méně. U mě je to jednoduše tím, že ačkoliv mi bude 35, tak vypadám dost mladě a tenhle styl mi ještě ubírá. Ne, že by mi vadilo vypadat mladě, ale přeci jen, když vedu malou do školky a pak jedu do práce, nechci se oblékat do něčeho takového. Myslím, že je to fajn víkendový model, nebo někde na dovolené. A pěkná je i kombinace s modrým blazerem, který tu rozervanost trochu pozvedne :)

   Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *